Antykabaretowcy wieczorową porą

  Antykabaretowcy wieczorową porą

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Antykabaretowcy spotykają się z wrocławską publicznością po raz drugi - z założenia trzynastego dnia miesiąca. Na imprezę "Dobry Wieczór we Wro-cławiu" zaprasza aktor Marek Kocot i jego przyjaciele.
  Bogusław Bednarek, filar antykabaretu

  Bogusław Bednarek, filar antykabaretu ©Mikołaj Nowacki

  Wieczorne spotkanie ma być miejscem do rozmów i wzajemnych inspiracji nie tylko artystów. O swoich przygodach, fascynacjach i pasjach opowiadają w niebanalny sposób przeróżni wrocławianie.

  Brzmi jak groch z kapustą? Niezupełnie. Organizatorzy "Dobry Wieczór we Wrocławiu" stawiają po prostu na różnorodność, wyobraźnię, talenty i oryginalne upodobania mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

  - "Dobry Wieczór we Wrocławiu" kojarzy się z obietnicą, że spędzimy w tym mieście dobry czas - zapowiadał Kocot przed pierwszym spotkaniem.

  - Chcę podkreślić, że we Wrocławiu żyją bardzo różni ludzie, obdarzeni wieloma talentami. Ekscentryczni jak doktor Bogusław Bednarek, zakręceni na jakimś punkcie jak Marta Malikowska, bardzo otwarci na nowe wyzwania jak Gosia Fijałkowska - dodał.


  W niedzielę 13 marca w Ristorante Convivio przy ul. Purkyniego w czasie antykabaretowego wieczoru wystąpią: dr Bogusław Bednarek - legenda wrocławskiej polonistyki, Paweł Gołębski - świetnie śpiewający dziennikarz radiowy, Justyna Szafran, Małgorzata Fijałkowska i Magda Majtyka - artystki śpiewające i tańczące, Dwaj Ludzie z Plecakami - czyli Radosław Kasiukiewicz i Tomasz Maśląkowski.

  Tego wieczoru zobaczymy też nowych, ciekawych i utalentowanych wrocławan: Emose Katarzynę Uhunmwango z Teatru Muzycznego Capitol, Pawła Romaszkana - szefa Biura Promocji Miasta, Jacka Warzyńskiego, czyli filar techniki Wrocławskiego Teatru Współczesnego i Agatę Saraczyńską - dziennikarkę "Gazety Wyborczej".

  "Dobry Wieczór we Wrocławiu" zacznie się w niedzielę o godz. 19.30 w Ristorante Convivio, ul. Purkyniego 1.

  Bilety kosztują 40 zł, można je kupić i zarezerwować pod numerem tel. 071-344-17-09 w godz. 12-22 lub pod numerem tel. 71-342-22-91 w godz. 10-18.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo