Piotr Świerczewski o uczestnikach Celebrity Splash: Nic nie...

  Piotr Świerczewski o uczestnikach Celebrity Splash: Nic nie osiągnęli, a są znani [WIDEO]

  TB, AIP

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Hit w Holandii, Wielkiej Brytanii, Argentynie, Francji, Hiszpanii, USA i Rosji, a także w kilkunastu innych krajach w końcu trafił do Polski. Celebrity Splash to program, w którym gwiazdy zmierzą się ze sobą w konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży.
  Wśród odważnych zobaczymy Piotra Świerczewskiego, Przemysława Saletę, Andrzeja Suprona, Ilonę Felicjańską, Przemysława Cypryańskiego, Andrzeja Młynarczyka, Roberta Moskwę, Włodzimierza Matuszaka, Elżbietę Jędrzejewską, Julię Wróblewską, Bilguuna Ariunbaatara, Macieja Dowbora, Radosława Liszewskiego, Saszan, Rozalię Mancewicz, Odetę Moro, Dorotę Czaję, Dariusza Kuźniaka, Monikę Mrozowską i Misheel Jargalsaikhan, Tomasza Puzona, Andrzeja Szczęsnego, Olę Ciupę i najpopularniejszego rolnika w Polsce - Adama Kraśkę.

  Czytaj też: Celebrity Splash: Oficjalna lista uczestników i spot [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Uczestnicy wykonają skoki z tampolin i platform umieszczonych na kilu wysokościach: 3 5,7 i 10 metrów. W czterech odcinkach eliminacyjnych wystąpi 24 uczestników. Z każdego do dalszej rywalizacji przejdą trzy gwiazdy. Podobnie rywalizacja będzie przebiegać w dwóch odcinkach ćwierćfinałowych. W półfinale zobaczymy sześć gwiazd, z których cztery wejdą do finału. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, z których połowę przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny.

  Show będzie realizowany w Poznaniu w Termach Maltańskich na specjalnym basenie pięciometrowej głębokości. Pierwszy odcinek programu Celebrity Splash 7 marca, w sobotę o godzinie 20.00 w Polsacie.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo