Wrocław: Strażacy wciąż gaszą trawy

  Wrocław: Strażacy wciąż gaszą trawy

  MAT

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Strażacy gasili pożary łąk przy ul. Kiełczowskiej, Osadniczej i w wielu innych miejscach we Wrocławiu. Trawy są najczęściej celowo podpalane. To wykroczenie. Można dostać za to nawet 500 złotych mandatu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   płonące trawy

   wroclawianin61 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 27 / 22

   Płonące trawy to plaga debilowego postrzegania tego świata. Wpierw podpala sie trawę , potem śmietnik ten wiszący i także kontener w podziemiu - następnie windę w budynku - a na końcu BEZDOMNEGO....rozwiń całość

   Płonące trawy to plaga debilowego postrzegania tego świata. Wpierw podpala sie trawę , potem śmietnik ten wiszący i także kontener w podziemiu - następnie windę w budynku - a na końcu BEZDOMNEGO. Jest przyzwolenie społecze z jednej strony - ludzie jako obywatela mają zagłuszone sumienia jak i wolę odpowiedniego działania w celu zapobiegania nie tylko przestępstwom ale i niszczenia dobra wspólnego.
   Społeczeństwa Czech, Austrii, Niemiec, Danii czy Holandii nie pozwalaja sobie na takie luksusy i takie zjawiska zaliczane sa w Polsce jako wykroczenia - we wspomnianyach krajach jako przestępstwa !!!
   No coż CO KRAJ TO OBYCZAJ !!!. A że nad Odrą i Wisłą w wielu kwestiach obyczaje są nieobyczajne to tylko wina KOSMITÓW LUB UFO !zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama