Tragedia w Suwałkach: Desperat podpalił się przed kościołem....

  Tragedia w Suwałkach: Desperat podpalił się przed kościołem. Nie udało się go uratować

  (tom)/AIP

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  60-letni mężczyzna podpalił się przed kościołem Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach. Mimo niemal natychmiastowej pomocy, jego życia nie udało się u
  1/2
  przejdź do galerii

  60-letni mężczyzna podpalił się przed kościołem Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach. Mimo niemal natychmiastowej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

  60-letni mężczyzna podpalił się przed kościołem Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach. Mimo niemal natychmiastowej pomocy, jego życia nie udało się uratować.
  Płonącego mężczyznę zauważył w poniedziałek wieczorem jeden z przechodniów. Zaczął go gasić. Wezwał też pomoc. Lekarzowi pogotowia nie pozostało jednak nic innego, jak stwierdzić zgon. Nieoficjalnie wiadomo, że suwalczanin miał problemy rodzinne. Wynikały one z nadużywania alkoholu.

  Tuż przed podpaleniem odwiedził jednego z księży. Zostawił mu kluczyki do swojego samochodu i dowód rejestracyjny. Niedługo po rozmowie na plebanii mężczyzna oblał się jakąś substancją i stanął w płomieniach.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tuż przed podpaleniem odwiedził jednego z księży

   Zgłoś naruszenie treści / 16 / 11

   Zostawił mu kluczyki do swojego samochodu i dowód rejestracyjny. Pewnie za chwilę znajdzie się umowa darowizny.Tak powstała potęga tej sekty.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama