Wrocław pochwali się na targach w Berlinie. Czym?...

  Wrocław pochwali się na targach w Berlinie. Czym? Afrykarium, które ma i NFM, którego jeszcze nie ma

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Afrykarium, widowiska światła i dźwięku w Hali Ludowej, koncerty w Narodowym Forum Muzyki, Międzynarodowy Festiwal Kryminału, Jazz Nad Odrą, gala Europejskich Nagród Filmowych i kilkaset innych wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury 2016. To tylko niektóre z punktów oferty kulturalnej i turystycznej, jakie Wrocław zaprezentuje w przyszłym tygodniu na Internationale Tourismus-Börse (Międzynarodowa Giełda Turystyczna) w Berlinie, czyli największej i najważniejszej imprezie turystycznej na świecie.
  Od 4 do 8 marca 200 tysiącom odwiedzających zaprezentuje się 10 tysięcy wystawców ze 180 krajów. Wrocław promował się będzie w Pawilonie Polskim oraz w specjalnym sektorze Culture Lounge, gdzie w tym roku zaprezentuje przede wszystkim wydarzenia związane z Europejską Stolicę Kultury - Wrocław 2016.

  Do Wrocławia zapraszać będą także poszczególne wrocławskie instytucje. Narodowe Forum Muzyki - przedstawi program koncertów i wydarzeń muzycznych na lata 2015 i 2016. Opera Wrocławska zaprezentuje najsłynniejsze spektakle operowe i repertuar na kolejne sezony. ZOO Wrocław zaprosi do odwiedzenia wrocławskiego ogrodu zoologicznego a szczególnie najnowszej atrakcji – Afrykarium.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama