Pomoc od Aniołów

  Pomoc od Aniołów

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Pomoc od Aniołów

  ©UG Grębocice

  Fundacja spełniła marzenie niepełnosprawnego Adama z Żabic
  Pomoc od Aniołów

  ©UG Grębocice

  We wtorek, 17 lutego, późnym popołudniem do drzwi państwa Chrzanów z Żabic zapukali nietypowi goście. Byli to Joanna Smulikowska i Piotr Pawłowski - przedstawiciele wrocławskiej Fundacji "Mam marzenie", którzy otrzymali list od niepełnosprawnego, 13-letniego Adama. W liście tym chłopiec prosił o spełnienie swojego marzenia.

  Jakież było jego zdumienie i radość, gdy niespodziewani goście przynieśli ze sobą w prezencie konsolę do gier Xbox 360, telewizor oraz grę Fifa 14, które dla chłopca ufundowała firma UPS.


  Mama Adama, pani Beata, w podziękowaniu za wspaniały gest wobec jej niepełnosprawnego syna przygotowała dla przestawicieli własnoręcznie wykonanego anioła, którego im wręczyła.

  - Dziękuję wam za spełnienie marzenia mojego syna. Dla nas jesteście aniołami - ze wzruszeniem mówiła Beata Tomczak-Chrzan.

  Adam Chrzan urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Wady te spowodowały u niego uszkodzenie centralnego układu nerwowego i porażenie kończyn dolnych. Chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim.

  Adaś wymaga stałego leczenia i systematycznej rehabilitacji. Przeszedł kilka operacji, dzięki czemu jego kręgosłup jest prosty. Aby pomóc chłopcu można przekazać mu 1 procent swojego podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą:" KRS: 0000037904 z dopiskiem na cel szczegółowy: 1378 1% na leczenie Adama Chrzana.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama