AJAX - LEGIA 1:0 na ŻYWO - mecz LE (LIVE, RELACJA, ONLINE, WYNIK, TRANSMISJA, LIVE STREAM)

TVN24/XNEWS, JEW
LEGIA - AJAX, AJAX - LEGIA, MECZ LEGIA AJAX, MECZ LE LEGIA AJAX, LIGA EUROPY LEGIA AJAX, LEGIA AJAX NA ŻYWO Polskapresse
AJAX - LEGIA 1:0 (1:0) mecz 1/16 finału Ligi Europy już dziś. Ajax Amsterdam - Legia Warszawa zwycięską bramkę zdobył w 35 minucie Arkadiusz Milik. Ajax - Legia początek meczu o godzinie 21.05. Gdzie można zobaczyć relację NA ŻYWO Legia - Ajax? Transmisja meczu w TV na kanałach: Canal+Sport, TVN Turbo oraz TTV. Dziś przed Legią wielka szansa na sukces w fazie pucharowej Ligi Europy. Kibice wierzą, że Ajax Amsterdam jest do ogrania. Czy tak się stanie? Pierwszy mecz Ajax - Legia dziś w Amsterdamie. Na meczu pojawi się mniej więcej 45-46 tysięcy kibiców. Relacja na żywo AJAX - LEGIA na naszej stronie internetowej.

AJAX AMSTERDAM - LEGIA WARSZAWA - MECZ NA ŻYWO, RELACJA ONLINE, TRANSMISJA MINUTA PO MINUCIE na naszej stronie

AJAX - LEGIA - WYNIK NA ŻYWO - KLIKNIJ W WYNIK POWYŻEJ

Ajax Amsterdam będzie rywalem Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy. - To taka Barcelona, Real ligi holenderskiej, Ajax ro bardzo klasowy zespół, ale myślę, że mistrzowie Polski nie stoją na straconej pozycji - stwierdził Radosław Matusiak, były zawodnik SC Heerenveen. Dodał, że Legia musi się liczyć z tym, że gole będzie jej strzelał Arkadiusz Milik. - Nie tylko on gra jednak w tej drużynie i myślę, że Legia musi się skoncentrować na Ajaxie jako całości - zaznaczył Matusiak.

AJAX - LEGIA - RADOSŁAW MATUSIAK PRZED MECZEM AJAX LEGIA

AJAX - LEGIA - JAKUB KOSECKI przed meczem LEGIA WARSZAWA AJAX AMSTERDAM

- Trener Berg wpoił w nas żądzę grania w ważnych meczach, a mecz z Ajaksem to jedno z najważniejszych spotkań w ostatnich dwóch latach. Proszę mi wierzyć, że wszystko się w nas już gotuje i gdybyśmy mogli to pękalibyśmy kolejno jak baloniki - mówi pomocnik Legii Warszawa Jakub Kosecki przed meczem 1/16 finału Ligi Europejskiej z Ajaksem Amsterdam. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek 19 lutego o godz. 21.05.

MECZ AJAX - LEGIA już dziś - 19.02.2015 w Amsterdamie. Transmisja NA ŻYWO AJAX LEGIA od godziny 21.05. Na stadionie w Amsterdamie na meczu Ajax Legia pojawi się około 45-46 tysięcy kibiców, tyle biletów sprzedano w Amsterdamie. Meczu AJAX LEGIA polscy kibice nie zobaczą na żywo. Jak się okazuje, by wejść na mecz na stadion Ajaxu Amsterdam trzeba mieć specjalne karnety-wejściówki, których polscy kibice już nie zdobędą.