19-latek dźgnął nożem ojca swojej dziewczyny

  19-latek dźgnął nożem ojca swojej dziewczyny

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  19-latek dźgnął nożem ojca swojej dziewczyny

  ©KPP Głogów

  Takie Walentynki na pewno zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom. Nieczęsto bowiem kończą się one dźgnięciem nożem. W nocy z 13 na 14 lutego policja dostała wezwanie na ul. Folwarczną w Głogowie, gdzie doszło do takiego ataku. Po przybyciu na miejsce okazało się, że ranny został 45-letni mężczyzna, który przyjechał do mieszkania 19-letniego sprawcy. Głogowianin chciał zabrać od niego swoją córkę, która przebywała w mieszkaniu młodszego z mężczyzn.
  19-latek dźgnął nożem ojca swojej dziewczyny

  ©KPP Głogów

  - W efekcie sporu, 19 - latek pchnął nożem 45 - letniego mężczyznę a potem groził mu pozbawieniem życia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Po udzieleniu mu pomocy oraz badaniu lekarskim, stwierdzono że zadana rana nie zagraża jego życiu. Opuścił już szpital - mówi podinspektor Bogdan Kaleta, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

  Policjanci przyznają jednak, że mężczyzna może mówić o sporym szczęściu. Chociaż rana nie była poważna, to jednak znajdowała się bardzo blisko ważnych dla życia organów. Kilka centymetrów w bok i opatrywanie zwykłej rany mogłoby zmienić się w walkę o życie 45-latka.

  Trzeba przyznać, że był to nietypowy sposób na przyjęcie ojca swojej wybranki i co tu dużo mówić, raczej nie dający 19-latkowi większych szans u ewentualnego przyszłego teścia. 19-latek został zatrzymany przez policję i przesłuchany.

  Jednym z powodów gwałtownej awantury, do której doszło w mieszkaniu 19-latka był fakt, że ojciec jego dziewczyny nie zgadzał się na ten związek. Po finale kłótni nie można przyznać, żeby to dziwiło. 19-latek był już wcześniej karany za rozboje. Podczas przesłuchania przyznał się do winy.

  Na wniosek organów ścigania sąd podjął decyzję o umieszczeniu 19-latka w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Na decyzję tą wpłynął fakt, że młody głogowianin po zadaniu ciosu groził jeszcze 45-latkowi pozbawieniem życia, jeśli ten dalej będzie się wtrącał w sprawy między nim, a jego córką.

  10 lat pozbawienia wolności, to maksymalna kara jaka może być zasądzona za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ponieważ jednak 19-latek był już karany za rozboje, wyrok może zostać zwiększony nawet o połowę.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wychowanie

   Jamci (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   No niestety, ale tatuś wychował tępą sukę, skoro imponują jej kryminaliści.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zamknąć gnoju

   KK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Bezlitośnie skazać na ciężkie roboty, zeby miał czas przemyśleć!!!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama