Nasi strażacy to jedni z najlepszych

  Nasi strażacy to jedni z najlepszych

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Nasi strażacy to jedni z najlepszych

  ©Kacper Chudzik

  Mieszkańcy miasta są w dobrych rękach! Nasi strażacy to jedna z najlepszych ekip w województwie!
  Nasi strażacy to jedni z najlepszych

  ©Kacper Chudzik

  Każdego roku podczas odprawy w Komendzie Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu przyznawane są dyplomy dla najlepszych jednostek na Dolnym Śląsku. Strażacy z Głogowa od lat zajmują wysokie miejsca w rankingu. Nie inaczej było i w tym roku. Komenda Wojewódzka przyznała w strażackim rankingu drugie miejsce w zakresie operacyjnym. Jednocześnie głogowska Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza zajęła również drugie miejsce pod względem gotowości do działań.

  - Takie wyróżnienie daje nam satysfakcję. Składa się na to wiele pracy: szkolenia, udane akcje, inwestycje w sprzęt - mówi Karol Skowroński, Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Głogowie. - To jednocześnie swojego rodzaju wyzwanie, bo chcemy w dalszym ciągu dobrze dbać o mienie i zdrowie głogowian i będziemy się starać, by utrzymać wysoki poziom pracy.

  Oba tytuły cieszą, jednak ten drugi dotyczący bezpośredniej pracy strażaków podczas akcji, może być wyjątkowym powodem do dumy. Zdobycie go nie jest proste, bo w stawce liczą się aż 44 Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze w całym województwie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama