"Okno na parlament" w Teatrze Muzycznym we Wrocławiu

  "Okno na parlament" w Teatrze Muzycznym we Wrocławiu

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  "Okno na parlament" w Teatrze Muzycznym we Wrocławiu
  1/12
  przejdź do galerii
  2 marca ponownie do Wrocławia zawita Teatr Kwadrat ze swoim premierowym spektaklem „Okno na parlament”. Na scenie zobaczymy gwiazdorską obsadę: Piotra Gąsowskiego, Jacka Łuczaka, Annę Cieślak/Agnieszkę Sienkiewicz(gościnnie), Lucynę Malec, Ewę Ziętek, Kamila Kulę/Michała Lewandowskiego, Andrzeja Andrzejewskiego, Andrzeja Grabarczyka/Alberta Osika(gościnnie), Marka Siudyma i Aldonę Jankowską.
  Praca w sejmie to nie jest niedzielna igraszka. Utarczki parlamentarne, boje polityczne, odpowiedzialność za losy kraju...

  Można sobie zatem wyobrazić, że pod tak ogromną presją, któryś z urzędujących ministrów może potrzebować natychmiastowego relaksu. A skoro tuż za rogiem stoi luksusowy hotel, sekretarka szefa opozycji jest akurat zainteresowana chwilową służbą na rzecz koalicji, a do debaty zostało jeszcze kilka minut, przyszłość państwa wydaje się być niezachwiana.

  Do czasu, kiedy w oknie hotelowego apartamentu nie pojawi się trup, sekretarka nie okaże się mężatką, jej mąż nie okaże się
  bandytą, a żona ministra nie ukaże się za drzwiami. Do tego wszystko może ukazać się w porannej prasie, telewizji śniadaniowej, nie mówiąc już o demotywatorach na fejsbuku. Takiego kryzysu nie przetrwał jak dotąd nawet gabinet Berlusconiego. A oni tam przecież lubią się zabawić.

  Jak zatem powiedzie się naszej rodzimej władzy? Czy jest jeszcze szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z najnowszej, brawurowej adaptacji, słynnego Cooney’owskiego „Okna na parlament”. Tym razem... na nasz parlament.

  "Okno na parlament"
  2 marca, Teatr Muzyczny we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 67)
  Spektakle odbędą się o godzinie 17:30 i 20:30.

  Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl i w sieci salonów EMPiK.
  Ceny biletów: 75 zł, 95 zł, 125 zł i 150 zł.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama