Jan Tomaszewski w PO? Poseł złożył akces. Ryszard Czarnecki:...

  Jan Tomaszewski w PO? Poseł złożył akces. Ryszard Czarnecki: Może to kwestia układu planet?

  Krzysztof Marczyk aip

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Jan Tomaszewski w PO. - Uratował remis na Wembley, ale nie uratuje Platformy - ocenia Ryszard Czarnecki z PiS-u.
  Jan Tomaszewski w PO
  - Złożyłem akces do klubu PO, jest to wyraz szczerego i stuprocentowego poparcia dla rządu Ewy Kopacz - powiedział Tomaszewski dziennikarzowi Agencji Informacyjnej Polskapresse. - Kopacz działa dla dobra Polski i naprawia błędy poprzednich rządów. Walczy, aby w naszym kraju nie było równych i równiejszych - dodał Tomaszewski w rozmowie z AIP. Poseł zaznaczył, że zamierza zostać członkiem klubu parlamentarnego PO, ale nie planuje wstąpienia do tej partii.


  TVN24/x-news


  Oficjalna decyzja klubu PO w sprawie Tomaszewskiego zapadnie w środę. Sprawa wydaje się jednak przesądzona, bo szef klubu Rafał Grupiński, pytany przez Polskie Radio o Tomaszewskiego, powiedział krótko: - Nie mam nic przeciwko.

  Tomaszewski dostał się do Sejmu jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości z Łodzi. Byli koledzy z PiS-u nie wróżą mu sukcesów w nowej partii. - Tomaszewski uratował remis na Wembley, ale nie uratuje Platformy - powiedział Ryszard Czarnecki z PiS-u dziennikarzowi Agencji Informacyjnej Polskapresse. - W tym momencie nawet tak dobry bramkarz im nie pomoże. Mają bardzo złą obronę i nieskutecznych napastników. Ta drużyna musi przegrać - dodał.

  Jan Tomaszewski w PO  Nieprzychylnie o zamiarach Tomaszewskiego wypowiada się także politolog z Uniwersytetu Warszawskiego dr Rafał Chwedoruk. - Dlaczego przez tyle lat Tomaszewski cierpiał, będąc w PiS-ie, skąd w nim taka doza masochizmu? - drwił ekspert w rozmowie z AIP. - Jak muszą czuć się wyborcy, którzy głosowali na Jana Tomaszewskiego na listach PiS-u, a teraz dzięki ich głosom, będzie on reprezentować PO, a więc partię o zupełnie innych poglądach - pytał Chwedoruk.

  Odniósł się także to pochlebnych opinii, jakie Tomaszewski wygłasza na temat rządu Ewy Kopacz. - Przecież ten rząd dopiero co powstał, pracuje ledwie kilka tygodni, więc jak można rzetelnie go oceniać? - dziwił się dr Chwedoruk.

  Jan Tomaszewski w PO
  Jeszcze ostrzej zachwyt Tomaszewskiego panią premier podsumował Ryszard Czarnecki: - Był czas, gdy Tomaszewski wygłaszał peany na temat Jarosława Kaczyńskiego, teraz robi to samo z Ewą Kopacz - powiedział Czarnecki. - Nie wiem od czego to zależy. Może w lata parzyste sekunduje PiS-owi, a w nieparzyste PO? A może to kwestia układu planet - dociekał europoseł.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   Łajdak !

   Jerzy Klaus

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 21

   Kto jak kto panie Czarniecki ale taka łajza polityczna jak pan nie ma prawa oceniać pana Tomaszewskiego !

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Masakra

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Powinni robić jakieś egzaminy wstępne dla przyszłych członków

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Widać Jasiu mądrzejesz to bardzo dobrze !

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 42

   Jak byłeś porzebny w wyborach to kaczor malo by cię nie po jajach calował ach i och .
   A jak zacząleś przeglądać na oczy z kim się zadałeś i mówić prawdę jak to w tej wybitnej szlachetnej partii...rozwiń całość

   Jak byłeś porzebny w wyborach to kaczor malo by cię nie po jajach calował ach i och .
   A jak zacząleś przeglądać na oczy z kim się zadałeś i mówić prawdę jak to w tej wybitnej szlachetnej partii jest zostałeś kopnięty w dupsko .
   Tak trzymać Jasiu! Oglądając ciebie w TV widać normalnego faceta !zwiń

   Zdjęcie autora komentarza
   uff...

   Albert Spangler

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 5

   A już myślałem, że chce do PSLu. A może ludowcy mu już odmówili?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama