Skoki Narciarskie: PŚ w Willingen na żywo (TRANSMISJA,...

  Skoki Narciarskie: PŚ w Willingen na żywo (TRANSMISJA, RELACJA, GDZIE w TV, ONLINE, LIVE STREAM)

  RED, Press Focus/TVN24/x-news

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  PUCHAR ŚWIATA W WILLINGEN: II KONKURS INDYWIDUALNY

  To jest na razie szalony weekend ze skokami w Willingen dla polskich zawodników. W piątek, Kamil Stoch we wspaniałym stylu zwyciężył w I konkursie indywidualnym Pucharu Świata Willingen 2015.

  Niestety, w sobotę nasz mistrz został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon podczas konkursu drużynowego. Tym samym Polska zajęła ostatnie miejsce w rywalizacji.
  - Kamil naciągnął strój podczas rozgrzewki, one nie zawsze są szyte na miarę. To poważne ostrzeżenie przed mistrzostwami świata w Falun. Z przepisami trzeba być w porządku - przyznał Jan Szturc.

  Bez wykluczenia Stocha Polacy po pierwszej serii zajmowali szóste miejsce. - Na ten moment Stoch, Żyła, Zniszczoł i Murańka to nasza najmocniejsza czwórka - dodał trener skoków narciarskich.



  ADAM MAŁYSZ WIERZY W KAMILA STOCHA


  Już dziś jest duża szansa na rehabilitację dla Stocha, a także na sprawdzenie się dla naszych pozostałych skoczków. Drugi konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach w Willingen.

  To jedno z ostatnich przetarć przed mistrzostwami świata w Falun. W naszego lidera wierzy Adam Małysz. - Kamil Stoch był kontuzjowany na początku sezonu, ale ja od początku mówiłem, że to może mu przynieść tylko plusy - powiedział Adam Małysz. - To jest doświadczony zawodnik, przepracował całe lato, więc ta kontuzja może mu pomóc, tym bardziej przed mistrzostwami świata. Sezon jest bardzo długi, więc myślę, że forma Kamila będzie jeszcze rosła - podkreślił Małysz.



  PŚ w Willingen: Transmisja o godz. 15na antenie TVP 1 oraz Eurosport 2. Relacja na żywo online również na stronie sport.tvp.pl



  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama