red, PGNiG/x-news
Mecz Polska – Chorwacja już dziś. Wynik ćwierćfinału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015 na naszej stronie. Pojedynek Polaków z Chorwatami rozpocznie się o godz. 16.30. Transmisja meczu Polska – Chorwacja już dziś, 28 stycznia 2015 r. Polska – Chorwacja na antenie TVP2 i TVP Sport. Relacja na żywo online na stronie sport.tvp.pl. PGNiG/x-news
Mecz Polska – Chorwacja 24:22 po fantastycznym dreszczowcu z happy endem. Wynik ćwierćfinału Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015 na naszej stronie. Pojedynek Polaków z Chorwatami rozpoczął się o godz. 16.30. Transmisja meczu Polska – Chorwacja już dziś, 28 stycznia 2015 r. W pierwszej połowie zespoły skupiły się na solidnej obronie. Pod koniec pierwszych 30 minut było zaledwie 10:10. POLSKA - CHORWACJA 12:10 WYNIK DO PRZERWY!

Niestety drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo słabo, od trzech straconych bramek. W 45 minucie meczu przegrywaliśmy już 14:17. Ale w tym momencie Polacy wreszcie obudzili się i doszli Chorwatów na 19:19. ALEŻ EMOCJE W KOŃCÓWCE! Polska - Chorwacja 23-22 na minutę do końca! Polacy po fantastycznej grze w obronie przechwytują piłkę i dorzucają jeszcze jedną bramkę. Jest 24-22 i jest... PO MECZU! POLSKA W PÓŁFINALE MŚ KATAR 2015!

MECZ POLSKA KATAR - PÓŁFINAŁ MŚ POLSKA KATAR - TERMINARZ MŚ KATAR 2015 - KIEDY MECZ POLSKA KATAR - ZOBACZ

Polska w półfinale MŚ Katar 2015 zmierzy się z Katarem. Reprezentanci gospodarzy pokonali dotychczasową rewelację mistrzostw - Niemców. POLSKA - KATAR - półfinał MŚ w Katarze. Gdzie zobaczyć w TV? Kiedy mecz Polska - Katar?

POLSKA - CHORWACJA - tak zapowiadaliśmy dla Was przed meczem

Polska – Chorwacja: ćwierćfinałowy mecz Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Katarze zdecyduje, która z drużyn awansuje do strefy medalowej. Sprawdź wynik meczu Polska Chorwacja na stronie gazetawrocalwska.pl

POLSKA - CHORWACJA. WYJĄTKOWY MECZ DLA BIELECKIEGO

Mecz z Chorwacją z pewnością będzie wyjątkowy dla Karola Bieleckiego. Będzie on musiał zmierzyć się ze swoim koszmarem. To właśnie podczas meczu z Chorwacją, rozegranym w czerwcu 2010 roku, stracił oko w starciu z Josipem Valciciem. Popularny "Kola" nie poddał się. Za namową Michaela Bieglera wrócił do kadry, w której znów jest jednym z wiodących piłkarzy, a życiem cieszy się Bielecki także poza boiskiem, gdzie próbuje swych sił jako... restaurator.

PRZED MECZEM Z CHORWACJĄ: MUSIMY BYĆ DYNAMICZNI

- Historia mówi, że spotkania z tym rywalem nie kończyły się dla nas dobrze. Trener Biegler zwracał zawodnikom uwagę na mózg drużyny, Domagoja Duvnjaka. Konieczne będzie jego zatrzymanie i ograniczenie swobody na boisku. Oprócz tego nasi zawodnicy muszą być bardziej dynamiczni, inaczej Chorwaci nie będą mieli problemów z przeczytaniem naszych ataków. Mocno wierzę w zwycięstwo, jednak istotne będzie zastosowanie tych elementów taktycznych - powiedział były trener kadry Zygfryd Kuchta.

Polska – Chorwacja już dziś, 28 stycznia 2015 r. o godz. 16.30 na antenie TVP2 i TVP Sport.

Materiał oryginalny: Polska - Chorwacja 24:22. Polacy w półfinale MŚ Katar 2015 (WYNIK MECZU, TRANSMISJA) POLSKA W PÓŁFINALE MŚ! - Gazeta Wrocławska