Tomasz Kaczmarek składa mandat poselski. Chce poświęć się...

  Tomasz Kaczmarek składa mandat poselski. Chce poświęć się opiece nad córką

  Paweł Więcek/AIP

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  04-04-2013 lodz tomasz kaczmarek legendarny agent tomek nz tomek, tomasz, kaczmarek, agent, tomek fot grzegorz galasinski/ polskapresse *** local caption
  1/2
  przejdź do galerii

  04-04-2013 lodz tomasz kaczmarek legendarny agent tomek nz tomek, tomasz, kaczmarek, agent, tomek fot grzegorz galasinski/ polskapresse *** local caption *** lodz dziennik lodzki ©Fot.Grzegorz Ga³AsiñSki / Polskap

  Tomasz Kaczmarek składa mandat poselski, by poświęcić się opiece nad córką, która przyjdzie na świat w połowie lutego. tym samym słynny "agent Tomek" żegna się z Sejmem.
  Tomasz Kaczmarek składa mandat, bo...
  - Dziś moja aktywność jako posła została zawieszona, bo żona praktycznie codziennie jest na badaniach w szpitalu. Nie ukrywam, że mieszkam na Warmii i byłbym nieuczciwy wobec wyborców ze Świętokrzyskiego, gdybym dalej zasiadał w ławach sejmowych udając, że coś dla nich robię - mówi Tomasz Kaczmarek, poseł niezrzeszony znany bardziej szerokiej publiczności jako agent Tomek z CBA.


  Do Sejmu dostał się w 2011 roku z ostatniego miejsca na liścia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu świętokrzyskim. Tak samo jak ówczesna liderka tej listy - Beata Kempa - był spadochroniarzem. Oboje pochodzą bowiem z Dolnego Śląska. W jego parlamentarnej karierze pełno jest afer i skandali.

  Tomasz Kaczmarek zajmie się opieką nad dzieckiem
  Dość wspomnieć ujawnione nagrania z rozmowy Tomasza Kaczmarka z byłym mężem jego obecnej żony. Poseł w wulgarny sposób groził mężczyźnie, że uderzy go krzesłem. Pod koniec zeszłego roku został oskarżony prze prokuraturę o przekroczenie uprawnień podczas czynności operacyjnych CBA. Po odejściu z polityki Tomasz Kaczmarek chce w pełni poświęcić się opiece nad córką.

  - To dla mnie najszczęśliwsze dni. Nie ma nic wspanialszego niż przyjście na świat dziecka. Wspieram żonę w wychowywaniu dwójki dzieci i dziś rodzina na pierwszym miejscu - podkreśla.​

  Nie wiadomo jeszcze, kto obejmie mandat po pośle Kaczmarku. Pierwszy w kolejności jest wójt gminy Piekoszów Zbigniew Piątek, ale samorządowiec mówi, że chce skupić się na aktualnej działalności. Do objęcia mandatu nie garnie się także radny sejmiku województwa Bogdan Latosiński. Gdyby obaj panowie zrezygnowali, prawo wejście do Sejmu przypadnie byłej posłance Halinie Olendzkiej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama