Agnieszka Radwańska przegrała z Venus Williams. Polka odpadła z Australian Open! (WYNIK NA ŻYWO)

MH, TVN/X-news
Venus Williams - Agnieszka Radwańska. Wynik meczu. Relacja na żywo. Agnieszka Radwańska odpadła z Australian Open 2015 TVN X-NEWS
Venus Williams - Agnieszka Radwańska. Mecz na żywo właśnie się zakończył. Radwańska przegrała mecz z Venus Williams i odpadła z Australian Open. Pierwsze rozdanie należało do Venus Williams. W drugim secie wygrała Agnieszka Radwańska, ale trzecia część ewidentnie nie wyszła polskiej tenisistce. Tym samym Radwańska nie powtórzy sukcesu z ubiegłego roku. Wówczas polska tenisistka zagrała w półfinale Australian Open. Ostatni raz Agnieszka Radwańska przegrała "tak szybko" w AO w 2010 roku, kiedy to odpadła w trzeciej rundzie po meczu z Włoszką Francescą Schiavone.

VENUS WILLIAMS - AGNIESZKA RADWAŃSKA. 1/8 FINAŁU AUSTRALIAN OPEN. POLKA PRZEGRAŁA MECZ

Agnieszka Radwańska zmierzyła się dzisiaj z Venus Williams w 1/8 finału Australian Open. Niestety polska tenisistka nie dała rady pokonać Amerykanki. Mecz rozpoczął się o godz. 9.15 i trwał ponad 2,5 godziny. W pierwszym secie rządziła Venus Williams, ale w drugim kontrolę przejęła Agnieszka Radwańska, która z werwą zaczęła również trzeci set, ale potem było już tylko gorzej.

Venus Williams w kolejnej rundzie Australian Open 2015 zmierzy się z Madison Keys. Natomiast Agnieszka Radwańska musi poczekać na kolejne turnieje.

SET 1 - 6:3 - VENUS WILLIAMS - AGNIESZKA RADWAŃSKA - WYNIK MECZU AUSTRALIAN OPEN

SET 3 - 6:1VENUS WILLIAMS - AGNIESZKA RADWAŃSKA - WYNIK MECZU AUSTRALIAN OPEN

"Isia" dotychczas wygrała cztery z dziewięciu spotkań z Venus Williams. Dotychczas szła jak burza przez turniej Australian Open, a jedyny opór stawiła jej Amerykanka Varvara Lepczenko. Mimo tego mecz zakończył się wówczas 6:0, 7:5. Dzisiaj niestety Radwańska przegrała, mimo że była jedną z faworytek australijskiego turnieju.

Wcześniej, w sobotę odpadł z turnieju Australian Open Jerzy Janowicz, który przegrał mecz z Hiszpanem Feliciano Lopezem.

Radwańska nie radziła sobie dzisiaj na korcie?- Agnieszka nie zasłużyła dzisiaj na wygraną, była bardzo zagubiona na korcie - powiedział w rozmowie z x-news były tenisista Wojciech Fibak.

Agnieszka Radwańska przegrała z Venus Williams i odpadła z Australian Open - komentarz:

Agnieszka Radwańska po raz pierwszy od 2011 roku nie znajdzie się w gronie ośmiu najlepszych tenisistek turnieju. - Wynik jest głównie zasługą bardzo dobrej postawy Amerykanki. Ciężko gra się z tak doświadczoną rywalką, która bombardowała Agnieszkę uderzeniami pod koniec kortu. Im dalej w las, tym Radwańskiej brakowało argumentów. To zaskakujące, że 34-letnia Williams zagrała na tak wysokim poziomie. Nikt się tego nie spodziewał - przyznał Adam Romer, redaktor naczelny "Tenisklubu".