Siatkówka. Eczacibasi VitrA Stambuł - Impel Wrocław 3:1

JG

©Jarosław Jakubczak

W swoim przedostatnim meczu w Lidze Mistrzyń siatkarek Impel Wrocław przegrał na wyjeździe z Eczacibasi Stambuł 1:3.

Eczacibasi VitrA Stambuł - Impel Wrocław 3:1 (25:19, 21:25, 25:10, 25:16)

Eczacibasi: De La Cruz (20), Karakoyun (3), Larson -Burbach (13), Furst (9), Demir (14), Poljak (18), Kuzubasioglu (libero) oraz Ercan, Yilmaz
    Impel: Mroczkowska (6), Ptak (4), Kąkolewska (4), Cutura (16), Gryka (7), Kaczor (13), Sawicka (libero) oraz Kwiatkowska, Hanke, Topic (2)

Komentarze (5)

zly dzien

agata (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

dzieczyny nie mialy dobrego dnia, szkoda, ale licze na to ze nastepny mecz pojdzie lepiej impelowi

Falowanie i spadanie...

FK (gość)

falowanie i spadanie. Jak w piosence, tylko ten refren jest już nudny.

Zdjęcie autora komentarza
      Dobre i to...

Jan Hudek

To drugi wygrany set.Choć mnie bardziej cieszą długie momenty dobrej gry w obronie i poprawa przyjęcia.Natomiast ataku nie ma.Tzn. na poziomie ligi mistrzów.Nawet środkowe nie potrafią atakować z...rozwiń całość

To drugi wygrany set.Choć mnie bardziej cieszą długie momenty dobrej gry w obronie i poprawa przyjęcia.Natomiast ataku nie ma.Tzn. na poziomie ligi mistrzów.Nawet środkowe nie potrafią atakować z idealnej pozycji.Sport jest dziedziną gry ktoś może a czasem musi przegrać,choć przegranych nie chwalą.Tym razem impel przegrał bez powodu do żenady .Kompromitacji nie było i tylko tyle i aż tyle.zwiń

Nic się nie stało - !???

Marta (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3

To fakt, że w tym roku dziewczyny grają słabiej. Natomiast dziwi mnie brak komentarzy na ten temat włodarzy klubu. Przecież jest o czym rozmawiać. Komentujący mecz w TV panowie zwrócili uwagę na...rozwiń całość

To fakt, że w tym roku dziewczyny grają słabiej. Natomiast dziwi mnie brak komentarzy na ten temat włodarzy klubu. Przecież jest o czym rozmawiać. Komentujący mecz w TV panowie zwrócili uwagę na duży problem na rozegraniu. Sprowadzamy 2 zawodniczki (Niemka i Amerykanka), a gra na szczęście Polka - to po co były te ruchy? Kaczor tylko od czasu do czasu klepnie mocniej, a Kakolewska chyba zrobiła krok wstecz. A na początku, zapowiadało się tak dobrze. Szkoda. A może po piłkarsku będziemy krzyczeć : - Impel nic się nie stało?zwiń

Przestoje, przestoje, przestoje...

Marek (gość)

Nie rozumiem skąd te nagłe załamania w kolejnych setach. W jednym pokazują że potrafią grać by w następnym zniszczyć wszystko? Skąd te wahania? Może dziewczynom potrzebny jest psycholog? Czy ktoś...rozwiń całość

Nie rozumiem skąd te nagłe załamania w kolejnych setach. W jednym pokazują że potrafią grać by w następnym zniszczyć wszystko? Skąd te wahania? Może dziewczynom potrzebny jest psycholog? Czy ktoś to potrafi wyjaśnić? Mam nadzieję, że nie będziemy zachwycać się jednym wygranym setem.zwiń