Australian Open 2015: Jerzy Janowicz wygrał pojedynek z Monflisem i awansował do III rundy! (FILM)

MH, TVN/X-news
Australian Open 2015. Jerzy Janowicz zwyciężył Gaela Monfilisa i awansował do III rundy AO TVN X-NEWS/ ZDJĘCIA ARCHIWALNE
Australian Open 2015. Jerzy Janowicz wygrał kolejny pojedynek i awansował do trzecie rundy AO 2015 w australijskim Melbourne. Polski tenisista pokonał Francuza Gaela Monflisa. Rywalizacja Jeżyka z Francuzem była zacięta i trwała ponad trzy godziny. Ostatecznie udało mu się wygrać. Natomiast Agnieszka Radwańska rozgromiła swoją rywalkę.

Jerzy Janowicz pokonał Francusa Gaela Monflisa 6:4, 1:6, 6:7 (3-7), 6:3, 6:3. Tym samym Jeżyk awansował do III rundy Australian Open 2015. To był drugi pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami i jednocześnie rewanż Janowicza za poprzednie, przegrane w ćwierćfinałowym turnieju ATP spotkanie. Wówczas to Gael Monflizz wygrał w dwóch setach.

Jerzy Janowicz - kolejny sukces w Australian Open 2015:

Nie tylko Jerzy Janowicz świetnie radzi sobie na australijskich kortach. Do trzeciej rundy Australian Open 2015 awansowała również Agnieszka Radwańska. Isia rozgromiła Szwedkę Johannę Larson w dwóch setach rozgrywając tym samym najszybszy mecz AO. Spotkanie trwało raptem 44 minuty i zakończyło się wynikiem 6:0, 6:1.

Kolejne spotkanie Radwańska rozegra z Warwarą Lepczenko lub Ajlą Tonjlanović.

AUSTRALIAN OPEN 2015 - NA ŻYWO, TRANSMISJA W TV, TRANSMISJA ONLINE

Gdzie obejrzeć na żywo mecze Australian Open 2015. Transmisja w TV Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska obejrzymy na kanałach Eurosport i Eurosport 2. Transmisja online, live, stream dostępna będzie również na oficjalnje stronie internetowej Eurosport.