Policjant znaleziony martwy na klatce schodowej. We wtorek...

  Policjant znaleziony martwy na klatce schodowej. We wtorek sekcja zwłok

  Beata Dobrzyńska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Policjant znaleziony martwy na klatce schodowej. We wtorek sekcja zwłok

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  Na wtorek (20 stycznia) zaplanowano sekcję zwłok 38-letniego policjanta, którego ciało znaleziono w sobotę rano na klatce schodowej bloku w Tomaszowie.
  Policjant znaleziony martwy na klatce schodowej. We wtorek sekcja zwłok

  ©Tomasz Koryszko/archiwum Polskapresse

  Ciało policjanta leżało w bloku przy ul. Małkowskich. Sprawę zgłosiła jedna z tomaszowianek, która rano wychodziła z mieszkania i zauważyła leżącego na schodach mężczyznę, który nie reagował na jej słowa.

  Na miejsce przybyło pogotowie i stwierdziło zgon mężczyzny, a lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich. Widoczne były urazy głowy.

  CZYTAJ: Policjant znaleziony martwy na klatce schodowej. Został pobity na śmierć?

  Okazało się, że zmarły to tomaszowski policjant - starszy sierżant, w służbie od siedmiu lat. Pracował jako dzielnicowy w komisariacie w Czerniewicach w powiecie tomaszowskim.

  Śledczy ustalili, że kilka godzin wcześniej zmarły przebywał na imprezie zakrapianej alkoholem.

  - Nic nie wskazuje, że śmierć ma związek z jego pracą. W tym czasie nie był w pracy - mówiła w niedzielę podinsp. Joanna Kącka, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

  W związku ze sprawą jeszcze w sobotę zatrzymano cztery osoby: 30-letnią kobietę i trzech mężczyzn w wieku 39, 38 i 36 lat. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Jeden z zatrzymanych mężczyzn to również funkcjonariusz tomaszowskiej komendy policji, w stopniu aspiranta, dzielnicowy w Tomaszowie.

  - Trzy osoby zostały przesłuchane w charakterze świadków i zwolnione do domu. Wśród nich jest także tomaszowski policjant, którego przesłuchiwali funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych - mówiła wczoraj podinsp. Joanna Kącka.

  Czwarty z zatrzymanych, 36-latek, również został przesłuchany, ale pozostaje w areszcie, nie usłyszał na razie żadnych zarzutów.

  Sekcja zwłok zmarłego policjanta ma zostać przeprowadzona we wtorek rano. Dopiero po niej wiadomo będzie, co było przyczyną śmierci i czy ktoś usłyszy w tej sprawie zarzuty.

  Jak mówi podinspektor Kącka, pod uwagę branych jest kilka hipotez, od pobicia ze skutkiem śmiertelnym po nieszczęśliwy wypadek.

  W Tomaszowie to drugi przypadek śmierci policjanta w ostatnich tygodniach. Przed świętami samobójstwo na komendzie policji popełnił 28-letni sierżant. Strzelił sobie w głowę.

  CZYTAJ: Tragedia w Tomaszowie Mazowieckim. Policjant postrzelił się na służbie w komendzie

  Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama