Wrocław: Uważaj na fałszywego instalatora okien

  Wrocław: Uważaj na fałszywego instalatora okien

  Tomasz Targański

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Oszuści i naciągacze wymyślają najróżniejsze sposoby, aby wyłudzić od nas pieniądze. Najświeższy przykład to sprawa 27-letniego mieszkańca Wrocławia, aresztowanego dzisiaj w dzielnicy Fabryczna.
  Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego własnym mieszkaniu pod zarzutem oszustwa. Od kilku miesięcy podszywał się pod właściciela firmy wymieniającej okna. Ogłaszał się na terenie całego Wrocławia. Oszust jeździł do klientów i podpisywał umowę wstępną. Na jej poczet pobierał zaliczkę. Zwykle było to od kilkuset do tysiąca złotych. Potem mężczyzna znikał niczym kamfora. Nie było śladu ani po nim, ani po pieniądzach.

  W ten sposób oszukane zostały przynajmniej cztery osoby na łączną kwotę 6 tys. zł. Policja przypuszcza jednak, że poszkodowanych może być znacznie więcej. Za oszustwo grozi mu nawet 8 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   problem narasta w skali miasta i regionu

   długo_pis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 10

   oszukuje sie ludzi starszych! naciaga na naprawy sprzetów które działaja... sejm zgotował polakom knota fundujac przeglady obowiazkowe... teraz kazdy wchodzi do mieszkan jak chce! dobrze by było...rozwiń całość

   oszukuje sie ludzi starszych! naciaga na naprawy sprzetów które działaja... sejm zgotował polakom knota fundujac przeglady obowiazkowe... teraz kazdy wchodzi do mieszkan jak chce! dobrze by było aby wprowadzic obowiazek wykonywania takiego przegladu przy obecnosci administratora z jego podpisem na protokole!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   matematyka sie klania

   luks (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 8

   Zwykle było to od kilkuset do tysiąca złotych (...)cztery osoby na łączną kwotę 6 tys. zł.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama