Charytatywny bal GUTW

  Charytatywny bal GUTW

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Głogowski Uniwersytet Trzeciego Wieku jest organizatorem charytatywnego balu, z którego dochód będzie przeznaczony na potrzeby studentów- seniorów.
  W sobotę, 31 stycznia, Głogowski Uniwersytet Trzeciego Wieku organizuje bal charytatywny. To już trzecia tego typu impreza, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby dojrzałych studentów.

  Studenci i ich goście będą się bawić w restauracji Pod Starym Głogiem na Starym Mieście. Bilet od pary kosztuje 220 zł.
  - Bal organizujemy na około 80 osób - mówi Danuta Gross, prezes GUTW. - Już niemal wszystkie bilety zostały sprzedane.
  Tradycją naszego balu są loterie i walczyk czekoladowy, więc w tym roku i tych punktów zabawy na pewno nie zabraknie. To nasz sposób na zbieranie pieniędzy, na wytyczone cele. A potrzeb mamy sporo - przyznaje prezes GUTW.

  W tym roku dochód z balu ma być przeznaczony na zagospodarowanie dużego pomieszczenia w budynku GUTW z przeznaczeniem na miejsce spotkań studentów GUTW. Sala znajduje się w piwnicy i ma bezpośrednie wyjście na ogród.
  - To idealne miejsce, by urządzić tam herbaciarnię, czyli takie miejsce, gdzie nasi studenci, ale i inni głogowianie, będą mogli spotykać się towarzysko - wyjaśnia Danuta Gross. - Dlatego zależy nam też, by urządzić ogród. Chcielibyśmy postawić tam pergolę, albo jakieś zadaszenie, pod którym można ustawić stoliki.
  Karnawałowej imprezie GUTW od początku patronuje "Tygodnik Głogowski".

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama