Szóstka w Lotto w Jeleniej Górze

  Szóstka w Lotto w Jeleniej Górze

  Mariusz Junik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Szczęśliwiec nadał kupon za 7 mln w kolekturze Anny Ptak

  Szczęśliwiec nadał kupon za 7 mln w kolekturze Anny Ptak ©Mariusz Junik

  7, 12, 33, 38, 45, 48 - te liczby dawały rekordową wygraną w sobotnim losowaniu Lotto. Jeden z kuponów został nadany w kolekturze przy ul. Wolności 246 w Jeleniej Górze.
  Szczęśliwiec nadał kupon za 7 mln w kolekturze Anny Ptak

  Szczęśliwiec nadał kupon za 7 mln w kolekturze Anny Ptak ©Mariusz Junik

  - Kiedy zobaczyłam wczoraj rano na wydruku, że to u mnie, to aż podskoczyłam z radości - opowiada uśmiechnięta Anna Ptak, która od roku prowadzi szczęśliwy punkt Lotto.

  Jak dodaje, w sobotę kupony wysyłało trzy razy więcej ludzi niż zwykle. Była kumulacja i każdy chciał wygrać 30 milionów złotych. Tymi pieniędzmi podzieli się czterech szczęśliwców. Każdy z nich dostanie 7,2 mln zł. Nie wiadomo, czy zwycięskie liczby skreślił jeleniogórzanin, czy też ktoś przyjezdny, np. turysta z Polski. Na razie nie zgłosił się po wygraną. Ma na to dwa miesiące.

  To druga tak duża wygrana w historii jeleniogórskich kolektur. Wcześniej we wrześniu 2006 ktoś wygrał (wówczas jeszcze w Dużego Lotka) 3,1 mln zł. Również w sobotę ktoś wygrał większą gotówkę w Świdnicy. Nie jest ona jednak aż tak duża - to 97 tys. zł w Mini Lotto.

  Dolny Śląsk dorobił się dzięki Lotto już kilkunastu milionerów. Najwięcej jak do tej pory, bo 14,5 mln zł, wygrał w 2008 roku ktoś w Lubinie. To wyjątkowo szczęśliwe miasto, bowiem w ubiegłym roku padło tam 11 mln zł, a w 2000 roku 2,3 mln zł.

  W ubiegłym roku prawie 13 mln zł otrzymał ktoś, kto wysłał kupon w Oleśnicy. W 2000 roku 9 mln zł padło w Głogowie. Przed dwoma laty 8,5 mln zł zgarnął gracz w Wołowie. 7,1 mln zł to wygrana z 2004 roku w Legnicy. W październiku ub.r. 6,8 mln zł ktoś wygrał w Wałbrzychu, a 4,7 mln zł skreślono w listopadzie 2010 w Złotoryi. W Szklarskiej Porębie 3,4 mln zł wylosowano w 2003 roku. Los uśmiechnął się też do Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie w 2008 roku padło 2,9 mln zł. Tylko 100 tys. zł mniej w tym samym roku ktoś wygrał w Zgorzelcu i Głuszycy.

  W 2002 roku w Wałbrzychu wygrano 2,7 mln zł, a rok wcześniej 2,5 mln zł w Środzie Śląskiej. Również 2,5 mln zł to pula z Legnicy, a 2 mln zł ktoś zgarnął w Bolesławcu. Najwięcej milionerów z Lotto, którzy wygrali ponad 2 mln zł, jest jednak we Wrocławiu - aż 10.

  Na co wydałbyś takie pieniądze? Zapraszamy do dyskusji na forum!

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szóstka w Lotto

   ANDRZEJ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

   Mam Kumulacje Pomysłów .....:D

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dwója z prawdopodobieństwa

   pk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 51

   >przecież wygrana w tym punkcie oznacza, że prawdopodobieństwo powtórnego trafienia zmalało do zera i >należy go zamknąć.
   Widać, że miałeś dwóję z prawdopodobieństwa (lub w nowej nomenklaturze...rozwiń całość

   >przecież wygrana w tym punkcie oznacza, że prawdopodobieństwo powtórnego trafienia zmalało do zera i >należy go zamknąć.
   Widać, że miałeś dwóję z prawdopodobieństwa (lub w nowej nomenklaturze jedynkę) :Dzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Inwestycje!

   neron13 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 47 / 49

   2/3 w inwestycje (trzeba mieć zapasy na gorsze czasy) i zależnie od umiejętności i ochoty albo w jakiś indywidualny biznes albo powierzyć bankowi, by inwestował z jak najwyższą stopą zwrotu. A...rozwiń całość

   2/3 w inwestycje (trzeba mieć zapasy na gorsze czasy) i zależnie od umiejętności i ochoty albo w jakiś indywidualny biznes albo powierzyć bankowi, by inwestował z jak najwyższą stopą zwrotu. A pozostałą część - na bieżące życie, trochę szaleństwa i na cele charytatywne (10% całej wygranej)zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "podskoczyłam z radości"

   Math (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 77 / 54

   I po co? Zdroworozsądkowo - przecież wygrana w tym punkcie oznacza, że prawdopodobieństwo powtórnego trafienia zmalało do zera i należy go zamknąć. Ale praktycznie - teraz tu ruszy gawiedź myśląca...rozwiń całość

   I po co? Zdroworozsądkowo - przecież wygrana w tym punkcie oznacza, że prawdopodobieństwo powtórnego trafienia zmalało do zera i należy go zamknąć. Ale praktycznie - teraz tu ruszy gawiedź myśląca magicznie :) zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Na co wydałbym takie pieniądze?

   Gówniarz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 45

   Na gówno!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama