Szefowa, jej córka i pracownicy ekskluzywnego sex-biznesu...

  Szefowa, jej córka i pracownicy ekskluzywnego sex-biznesu staną przed wrocławskim sądem

  Marcin Rybak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Klub reklamował się w sieci

  Klub reklamował się w sieci ©fot. internet

  Siedem osób zostało oskarżonych o udział w gangu, który prowadził ekskluzywną agencję towarzyską w Bielanach Wrocławskich. Najpoważniejsze zarzuty to sutenerstwo i kierowanie grupą przestępczą.
  Klub reklamował się w sieci

  Klub reklamował się w sieci ©fot. internet

  Sweet Cabaret. Ta ekskluzywna agencja towarzyska, działająca na peryferiach Wrocławia, zwróciła uwagę policji i prokuratury ekspansywną reklamą. Anonse dotyczące agencji były na billboardach, a w radiu emitowano reklamowe spoty.
  W marcu 2014 roku sześć osób związanych z agencją Sweet Cabaret zostało aresztowanych. Teraz do sądu trafił akt oskarżenia w tej sprawie, sporządzony przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu.
  Obejmuje w sumie siedem osób. Najpoważniejszy zarzut usłyszała Dorota T. Zdaniem prokuratury, założyła i kierowała grupą przestępczą, zajmującą się sutenerstwem. Za kierowanie taką grupą grozi nawet 10 lat więzienia. Wśród oskarżonych o udział w gangu jest też córka Doroty T.

  Pozostałe osoby, które oskarżono o przestępstwo, to barmanka z lokalu, trzech ochroniarzy oraz kierowca. Ten ostatni dowozić miał kobiety pracujące w agencji do klientów do domów i do hoteli.

  Zdaniem prokuratury, grupa kierowana przez Dorotę T. miała zarobić przeszło 240 tysięcy złotych. Co ciekawe, wedle śledczych, Dorota T. prowadziła nie tylko ekskluzywną agencję w willi w Bielanach Wr. Zatrudniać też miała kobiety w tzw. domówkach. Czyli mieszkaniach wynajętych na usługi seksualne. To Dorota T. wynajmować miała te mieszkania. Ona też zamieszczała anonse zatrudnionych przez siebie kobiet na portalach internetowych.

  Sweet Cabaret na swojej stronie internetowej reklamował się jako ekskluzywny nocny klub: "Wreszcie będziecie mogli oderwać się od monotonności i zapomnieć o kłopotach! Wieczór w przytulnych wnętrzach (...), a wszędzie towarzyszyć Wam będą spragnione, nienasycone, gotowe zaspokoić każdą potrzebę, piękne kobiety!".

  Oskarżeni początkowo nie przyznawali się do zarzutów. Jednak później wszyscy zmienili wersje i przyznali, że Sweet Cabaret to była agencja towarzyska, świadcząca usługi seksualne. Za sutenerstwo - czyli czerpanie korzyści z cudzego nierządu - grozi do trzech lat więzienia. Za udział w gangu - do pięciu.

  Czytaj także

   Komentarze (39)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kryminalna Banda.Kryminalne Bydło.

   Bunia. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Proponuje każdemu dać 15 lat więzienia,konfiskate prywatnego mienia.To bydło powinno w więzieniu od rana do wieczora pracować.Ich zdjęcia gazeta powinna opublikować.W USA dostali by po 20 lat.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pelikan-Filip

   hołbik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Peluś był alfon...Filipa,teraz Peluś siedzi a filipka zbiera puszki...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Należy jak najszybciej uchylić przepisy o sutenerstwie

   Cynik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 5

   Hipokryzja, chore prawo i głupota. Trzeba wprost zalegalizować istnienie burdeli. Stworzyć ustawę o burdelach, która będzie regulowała gdzie mogą się znajdować, kwestie obowiązkowych badań dla...rozwiń całość

   Hipokryzja, chore prawo i głupota. Trzeba wprost zalegalizować istnienie burdeli. Stworzyć ustawę o burdelach, która będzie regulowała gdzie mogą się znajdować, kwestie obowiązkowych badań dla prostytutek, podatków itp.
   Skończą się wtedy pokazowe procesy "zorganizowanej grupy przestępczej" w postaci podstarzałego alfonsa, burdelmamy, kierowcy i trzech dorabiających sobie studentek.
   Ponadto będzie realna ochrona zwykłych ludzi, którzy np. będą mieli prawo sprzeciwu wobec funkcjonowania w budynku wielorodzinnym burdelu.
   Ukróci to też handel ludźmi. Policja będzie miała obowiązek kontrolowania burdeli, zaś sami alfonsi będą chętnie donosić na nielegalną konkurencję.
   No i podatki będą płacić. Normalnie kasa fiskalna, paragon itp.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Naiwaniak

   chłodnym okiem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Zawsze mieszkańcy mogą wezwać policję czy zgłosić sprawę do prokuratury (administracja spółdzielni), że w danym budynku jest burdel i żeby się wynosili natychmiast albo jeszcze szybciej. Podatki...rozwiń całość

   Zawsze mieszkańcy mogą wezwać policję czy zgłosić sprawę do prokuratury (administracja spółdzielni), że w danym budynku jest burdel i żeby się wynosili natychmiast albo jeszcze szybciej. Podatki będą płacili ? Doliczą je do ceny. Podatki zawsze płaci kupujący, a nie sprzedający (on dolicza podatek do ceny). Oto co socjalizm zrobił z mózgami takich jak ty.
   Państwo już czerpie dochody ze sprzedaży narkotyków (alkohol, papierosy), jest meliniarzem, a teraz ma zostać alfonsem ?zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ...

   ... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 4

   Spadaj alfonsie leczyć kiłę

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wolałbym zamykanie gogo klubów

   dfrfg (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 3

   niż czepianie się najstarszego zawodu świata

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bardzo ciekawe, we Wrocławiu tylko jedna Agentura?

   Aleks (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 56 / 1

   Ciekawe, to jest jedna Agencja we Wrocławiu? Hmm...patrząc na taksówki, to można lekko licząc wskazać kilka innych. Komu wiec Sweet Cabaret się nie opłacał? Albo z kim zadarł ;) jest to dla mnie...rozwiń całość

   Ciekawe, to jest jedna Agencja we Wrocławiu? Hmm...patrząc na taksówki, to można lekko licząc wskazać kilka innych. Komu wiec Sweet Cabaret się nie opłacał? Albo z kim zadarł ;) jest to dla mnie kosmos totalny, 15 agentur działa od lat, a nagle policja "odkrywa" grupę zajmującą się sutenerstwem ?:) ciekawe....zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   I po co im ta reklama???

   Jas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 1

   Prokuratura zainteresowała się gangiem, po tym jak zrobili zbyt ekspansywną reklamę...Dobre, nawet świetne. Czyli jakby mieli tylko skromną reklamę na necie, to by mogli działać do końca świata???...rozwiń całość

   Prokuratura zainteresowała się gangiem, po tym jak zrobili zbyt ekspansywną reklamę...Dobre, nawet świetne. Czyli jakby mieli tylko skromną reklamę na necie, to by mogli działać do końca świata??? I po co wam to było? Duże reklamy nie dla was. Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz. Amber Gold kiedyś bardzo się reklamował i nikomu to nie przeszkadzało. Jednocześnie okradając klientów. Prokuraturze to nie zawadzało, dopiero jak wszystko wyszło na jaw to zrobiła się afera.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   oszust

   primavera (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 5

   Mam nadzieje ze niejaki kolega łukasz faktycznie sobie posiedzi za oszustwa kobiet wyciąganie od nich pieniędzy a właścicielki to mi szkoda łukaszek ja w to wciągnął ja w ten syf

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a mówią, że reklama jest dźwignią handlu

   bielecki (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

   w Polsce nic nie działa jak należy...chory kraj.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   prostytutki

   Magda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 6

   Do pudła dotota T wraz z corka byle ptostytutki , same mogly dalej dawac a nie namawiac i zmuszac inne dziewczyny

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wierzę!

   --- (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 3

   To w naszej ojczyźnie są burdele? Od kiedy?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama