Ważne
  Drzewo spadło na blok [Zdjęcia, Film]

  Drzewo spadło na blok [Zdjęcia, Film]

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Drzewo spadło na blok [Zdjęcia, Film]
  1/32
  przejdź do galerii
  Kolejny raz nad naszym miastem przeszły silne wichury. W piątek (9 stycznia) i sobotę (10 stycznia) narobiły one szkód w całym powiecie. Bilans wiatrów to kilkanaście połamanych drzew, kilka sztuk zerwanych iluminacji świetlnych, poprzekręcane znaki drogowe oraz zerwane około 50 metrów papy dachowej przy ul. Przemysłowej. Z wielu kamienic wiatr zrywał też pojedyncze dachówki, zrzucając je na ulicę.
  - Gdy wracałam w piątek z pracy na ulicy Matejki kilka dachówek spadło na chodnik po drugiej stronie drogi. Dobrze, że nie szłam tamtędy, bo dostałabym nimi w głowę - głogowianka mówi Kamila Markiewicz.

  Strażacy mieli pełne ręce roboty z usuwaniem skutków wichury. Dużo trudności sprawiła im przewrócona topola, która spadła na blok przy alei Wolności. Drzewo zatrzymało się na balkonie położonym na drugim piętrze. Żeby nie narobiło więcej szkód strażacy ponad godzinę podcinali jego gałęzie i wreszcie przecięli pień w pół, by spadł na ziemię. Uderzony przez drzewo balkon zgiął się w pół i nie nadaje się do użytku. Niezbędny będzie jego remont.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zplv5MLC

   vd9DonjpH5X (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Knocked my socks off with kneowedgl!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo