Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język angielski. Są...

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język angielski. Są już arkusze Operon 2015! (ODPOWIEDZI)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty styczeń 2015 - język angielski Operon 2015, arkusze i odpowiedzi Operon 2015
  1/4
  przejdź do galerii

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty styczeń 2015 - język angielski Operon 2015, arkusze i odpowiedzi Operon 2015 ©cke.edu.pl/zdjęcie ilustracyjne

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem 2015. Język angielski. W czwartek uczniowie klas VI pisali próbny egzamin szóstoklasisty. Część druga obejmowała zagadnienia z języka angielskiego. W jednym z zadań trzeba było wysłuchać trzech dialogów, a następnie wykluczyć jeden z obrazków pod zadaniem, który nie pasował do schematu. Jakie były jeszcze zadania? Wszystkie arkusze Operon 2015 język angielski oraz zadania i odpowiedzi poniżej.

  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. JĘZYK ANGIELSKI ARKUSZE STYCZEŃ 2015  Próbny egzamin szóstoklasisty 2015 Język Angielski miał miejsce w czwartek 8 stycznia (08.01.15). Test z języka obcego nowożytnego trwał 45 minut. Kilka zadań obejmowało wysłuchanie dialogów. Następnie trzeba było poprawnie odpowiedzieć na poszczególne pytania i np. wyeliminować jeden z niepasujących obrazków. Trzeba było m.in. na podstawie wysłuchanej historii odpowiedzieć na pytania, czy "dziewczyna mówi o swojej przygodzie" lub "kobieta prosi chłopca o pozmywanie naczyń".

  ZOBACZ KONIECZNIE: PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA. SĄ JUŻ ARKUSZE ODPOWIEDZI OPERON 2015!


  W zadaniu 5. należało uzupełnić brakujące odpowiedzi spośród podanych i przypisać je do konkretnych sytuacji przedstawionych na rysunkach.

  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 JĘZYK ANGIELSKI. ARKUSZE OPERON 2015 - PYTANIA I ODPOWIEDZI  Próbny test szóstoklasisty styczeń Operon 2015 - wszystkie arkusze operon 2015 zostały opublikowane na oficjalnej stronie wydawnictwa Operon. Linki do strony poniżej:

  ARKUSZE I KLUCZE ODPOWIEDZI ZNAJDZIECIE NA STRONIE OPERONU


  JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - ARKUSZ OPERON STYCZEŃ 2015

  JĘZYK ANGIELSKI- PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - ARKUSZ OPERON STYCZEŃ 2015 - KARTOTEKA

  JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - KLUCZ ODPOWIEDZI OPERON STYCZEŃ 2015

  JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - TRANSKRYPCJA OPERON STYCZEŃ 2015

  JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - NAGRANIA OPERON STYCZEŃ 2015  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. JAKIE SĄ ZASADY ZDAWANIA?


  Sprawdzian szóstoklasisty jest obowiązkowy dla uczniów klas VI i jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Wyniki uczniowie otrzymają razem ze świadectwem szkolnym. Bez względu na uzyskany wynik uczniowie będą mogli kontynuować naukę w gimnazjum.

  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY - FILM:  CZYTAJ WIĘCEJ: PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY GRUDZIEŃ 2014 - TESTY, AKRUSZE CKE, ODPOWIEDZI

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żenujące

   nauczyciel (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

   Operon najpierw niech sprawdzi swoje kompetencje, a potem robi testy dla szóstoklasistów. Jak można dawać tak dezorientujące odpowiedzi typu czy "pani na obrazku ma krótkie czy długie włosy",...rozwiń całość

   Operon najpierw niech sprawdzi swoje kompetencje, a potem robi testy dla szóstoklasistów. Jak można dawać tak dezorientujące odpowiedzi typu czy "pani na obrazku ma krótkie czy długie włosy", ludzie po pierwsze to włosy są średniej długości, po drugie dla jednego dziecka to są włosy długie, dla drugiego krótkie, a dziecko musi wybrać pomiędzy "curly hair a short hair" - to ma być test na sprawdzenie umiejętności językowych szóstoklasistów, a nie "zgadnij co autor miał na myśli". Większego idioctwa nie widziałam, jestem rozczarowana tokiem myślenia autorów...zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zgadzam się

   uczeń (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   też miałam z tym trudność :)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Arkusz + Odpowiedz OperonSprawdzian 6klasisty 2015

   Anonem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Znalazlem wyniki do Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty z Operonem [8. stycznia 2015r.]

   Arkusze + Odpowiedzi : http://ehostinger.pl/475504d10c/84fe840aa6

   W tym tygodniu w tysiącach szkół...rozwiń całość

   Znalazlem wyniki do Próbnego Sprawdzianu Szóstoklasisty z Operonem [8. stycznia 2015r.]

   Arkusze + Odpowiedzi : http://ehostinger.pl/475504d10c/84fe840aa6

   W tym tygodniu w tysiącach szkół najważniejszym wydarzeniem będzie Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem. To coroczna akcja edukacyjna organizowana dla uczniów szóstych klas szkoły podstawowej i największe tego typu wydarzenie w skali kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się 8 stycznia, a u uczniowie będą mieli do rozwiązania nie jeden, a dwa arkusze.
   Zarówno nauczyciele, jak i rodzice bardzo pozytywnie oceniają znaczenie próbnego sprawdzianu. Uważają, że jest to niezwykle cenna - z punktu widzenia szkoły i ucznia - inicjatywa. Dzieci poznają zasady przebiegu sprawdzianu, który w większości szkół jest przeprowadzany z takim samym zaangażowaniem nauczycieli jak ten właściwy - państwowy. Uczniowie mają więc wcześniej możliwość w bardziej przyjaznych warunkach przeżyć stres właściwy tak ważnym wydarzeniom. Dzięki temu do sprawdzianu w kwietniu mogą podejść z większym spokojem.

   Warto zaznaczyć, że arkusze próbnego sprawdzianu swoją formą przypominają egzamin państwowy, a tegoroczna edycja została przygotowana zgodnie nowymi wytycznymi CKE. W arkuszach znajdują się zadania, które weryfikują wszystkie wymagane na tym poziomie edukacji umiejętności.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama