Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i...

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i matematyka. Są już arkusze Operon 2015!

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty styczeń 2015 z Operonem - arkusze, pytania, odpowiedzi operon 2015
  1/4
  przejdź do galerii

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty styczeń 2015 z Operonem - arkusze, pytania, odpowiedzi operon 2015 ©cke.edu.pl/zdjęcie ilustracyjne

  Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i matematyka z Operonem 2015. Są już wszystkie arkusze i klucze odpowiedzi! Próbny test szóstoklasisty odbył się w czwartek, 8 stycznia 2015 r. (08.01.15). Dzisiaj pojawiły się arkusze operon 2015. Uczniowie na początku testu musieli się zmierzyć z tekstem "O budowie starożytnych kolumn". Wśród zadań z matematyki trafiły się zagadnienia dotyczące trapezu czy prostopadłościanu. Wszystkie pytania, zadania, tematy, arkusze Operon 2015 język polski i matematyka poniżej.

  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY STYCZEŃ 2015. JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA. CO BYŁO NA TEŚCIE? GDZIE ZNALEŹĆ ARKUSZE OPERON 2015?  W czwartek uczniowie klas szóstych pisali próbny test szóstoklasisty. Część pierwsza sprawdzała wiedzę z takich przedmiotów jak Język polski i matematyka. Ten egzamin przeprowadziło wydawnictwo Operon. W pierwszym tekście "O budowie starożytnych kolumn" czytamy: Ateńczycy pragnęli wznosić kolumny w świątyniach. Niestety nie znali właściwych proporcji, więc starali się ustalić zasady, według których zbudowane kolumny byłyby zdolne do dźwigania ciężaru i byłyby uznawane za piękne."

  Należało również napisać ogłoszenie. Polecenie brzmiało: "W twojej miejscowości odbędzie się bieg rodzinny na 5 km zorganizowany przez Szkolny Klub Sportowy, do którego należysz. Napisz ogłoszenie, w którym poinformujesz uczniów swojej szkoły o tym wydarzeniu."

  ZOBACZ TEŻ: Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język angielski Operon 2015 (ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI)

  Jeżeli chodzi o matematykę to pojawiło się m.in. zadanie dotyczące trapezu. Trzeba było zaznaczyć, która z podanych informacji jest prawdziwa, a która fałszywa.


  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY Z OPERONEM 2015. WSZYSTKIE ARKUSZE I ODPOWIEDZI OPERON 2015  Arkusze Operon 2015 z próbnego testu szóstoklasisty opublikowane zostały na oficjalnej stronie internetowej wydawnictwa Operon. Poniżej znajdziecie linki do arkusza Język Polski i Matematyka:

  ARKUSZE I KLUCZE ODPOWIEDZI ZNAJDZIECIE NA STRONIE OPERONU

  JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - ARKUSZ OPERON STYCZEŃ 2015

  JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - ARKUSZ OPERON STYCZEŃ 2015 - KARTOTEKA

  JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY - ODPOWIEDZI OPERON STYCZEŃ 2015  PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. JAKIE SĄ ZASADY ZDAWANIA?

  Sprawdzian szóstoklasisty jest obowiązkowy dla uczniów klas VI i jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Wyniki uczniowie otrzymają razem ze świadectwem szkolnym. Bez względu na uzyskany wynik uczniowie będą mogli kontynuować naukę w gimnazjum.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Próbny sprawdzian szóstoklasisty (ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI)
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama