Policja poszukuje zaginionego 36-latka z Jeleniej Góry....

  Policja poszukuje zaginionego 36-latka z Jeleniej Góry. Widziałeś go? (ZDJĘCIE)

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jeleniogórscy policjanci poszukują 36-letniego Daniela Wziątka zamieszkałego w Jeleniej Górze przy ul. Ptasiej. Zaginiony ostatni raz widziany był w Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia 2014 roku, około godziny 17:40 w okolicy szpitala przy ul. Ogińskiego.
  Policja poszukuje zaginionego 36-latka z Jeleniej Góry. Widziałeś go? (ZDJĘCIE)
  Daniel Wziątek ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy proste, krótkie, koloru ciemny blond, brązowe oczy, średnie, przylegające uszy i nos duży z garbem.

  Ma charakterystyczne tatuaże na obu ramionach przedstawiające motywy roślinne, a także tatuaż z wizerunkiem skorpiona po wewnętrznej stronie łydki.

  Ubrany był w jasną puchową kurtkę z ciemnymi łatami na łokciach, niebieskie spodnie jeansowe, białe sportowe buty Nike, czarną sportową bluzę z kapturem i łatami na łokciach.

  Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego o kontakt z Komisariatem I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5, nr tel.: 75-752-04-06, 75-752-03-26, 75-752-01-50 bądź 997.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama