Notoryczny złodziej kabli telekomunikacyjnych zatrzymany

  Notoryczny złodziej kabli telekomunikacyjnych zatrzymany

  RED.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kabli telekomunikacyjnych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze nie była to pierwsza kradzież na koncie tego mężczyzny.
  Dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o przerwaniu linii telekomunikacyjnej na terenie gminy Lubin. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z wydziału prewencji i wydziału kryminalnego, którzy potwierdzili kradzież kabla telekomunikacyjnego.

  Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Podejrzany o kradzież został zatrzymany przez policjantów w chwili, gdy wracał na rowerze do swojego domu. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec gminy Lubin. Mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie skradziony, pocięty kabel. Trafił do policyjnego aresztu.

  Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie także kradzież kabla telekomunikacyjnego, do jakiej doszło pod koniec ubiegłego roku. Jak ustalili policjanci, straty jakie spowodował swoją działalnością sprawca, wyniosły blisko tysiąc złotych.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   1000 zł aż ??

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Jaki kraj tacy złodzieje

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama