Wrocław: Gdzie w Sylwestra nie będzie wody? (LISTA ULIC)

  Wrocław: Gdzie w Sylwestra nie będzie wody? (LISTA ULIC)

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W środę, 31 grudnia, wody nie będzie przy ul. Wacława Potockiego parzyste numery od 26 do 40 oraz nieparzyste numery od 27 do 45. Ekipy MPWiK w godz. 8-12 będą pracować nad usunięciem awarii wodociągu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przykład dla Dutkiewicza

   Zmiana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6

   Porządki najmłodszego prezydenta w Polsce. Obniżył pensję 7-krotnie
   marc 30.12.2014 18:33 A A A Drukuj
   Marek Materek
   Marek Materek (Ze strony marekmaterek.pl)
   Oszczędności w starachowickim...rozwiń całość

   Porządki najmłodszego prezydenta w Polsce. Obniżył pensję 7-krotnie
   marc 30.12.2014 18:33 A A A Drukuj
   Marek Materek
   Marek Materek (Ze strony marekmaterek.pl)
   Oszczędności w starachowickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. Na wniosek nowego prezydenta Starachowic prezes będzie dostawał trzy razy mniejszą pensję, a wiceprezes aż siedmiokrotnie. - Docelowo to stanowisko będzie zlikwidowane - zapowiada Marek Materek
   Artykuł otwarty
   Decyzja zapadła we wtorek na nadzwyczajnym zgromadzeniu wspólników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które dostarcza wodę do Starachowic i okolicznych gmin. Oprócz Materka w spotkaniu uczestniczyli też włodarze Wąchocka, Mirca i Brodów.

   Materek, który po ostatnich wyborach jest najmłodszym prezydentem miasta w Polsce, zaproponował zmianę wynagrodzeniach członków zarządu i rady nadzorczej PWiK. - Zaproponowałem, aby zarobki prezesa zarządu zmniejszone zostały z kwoty 15 097 złotych do 9900 złotych brutto. Ta propozycja spotkała się z przychylnością członków zgromadzenia wspólników - relacjonuje Materek. Przyjęto też propozycję obniżenia pensji wiceprezesa zarządu. Do tej pory wynosiło ono 13194 złotych. - Po obniżce to 1750 złotych, ale docelowo chciałbym zlikwidować to stanowisko - mówi Materek.

   Mniej zarobią także członkowie rady nadzorczej. Dotychczas przewodniczący otrzymywał 1534 złote brutto. Po propozycji Materka obniżono je do tysiąca złotych brutto. Natomiast pozostali członkowie rady zamiast dotychczasowych 1151 złotych otrzymywać będą 700 złotych brutto. Jak wynika z wstępnych wyliczeń, te zmiany miesięcznie dadzą 16 660 złotych oszczędności. - Te zmiany, mam nadzieję, doprowadzą do sytuacji, w której władze spółki oraz sami pracownicy również zaczną szukać oszczędności. To niezwykle ważne, aby wprowadzać oszczędności, bo przedsiębiorstwo jest finansowane z pieniędzy podatników - mówi Materek.

   Cały tekst: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,17196615,Porzadki_najmlodszego_prezydenta_w_Polsce__Obnizyl.html#ixzz3NQ6iqG97zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama