Dobra pożyczka pomaga sfinansować pomysły biznesowe

  Dobra pożyczka pomaga sfinansować pomysły biznesowe

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego co czwarte zawarte w Polsce małżeństwa kończy się rozwodem. Tylko w 2009 roku zawarto 256 tysięcy nowych związków małżeńskich a liczba rozwodów wyniosła 65,3 tysiące. Czy biznes ma cokolwiek wspólnego z rozwodami - okazuje się, że nawet bardzo dużo.
  Dobra pożyczka pomaga sfinansować pomysły biznesowe
  W Polsce - wzorem państw europejskich powstaje coraz więcej firm zajmujących się organizacją wesel, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz imprez… rozwodowych. Na razie zapotrzebowanie na wspólną zabawę rozwodników w Polsce jest zdecydowanie mniejsze niż we Francji, Stanach Zjednoczonych i Japonii, ale statystyki systematycznie rosną. Większą popularnością cieszą się imprezy rozwodowe, podczas których rozwodnicy świętują odzyskanie wolności osobno. Firmy prześcigają się w wymyślaniu ciekawych scenariuszy imprez aby uświetnić nowy start i początek nowej drogi życia świeżego singla. Zapotrzebowanie w Polsce na nietypowy eventy systematycznie wzrasta. Z analiz wynika, że warto specjalizować się w organizacji konkretnych eventów - sprzyja to renomie firmy i jej rozpoznawalności na rynku. Jeśli brakuje pieniędzy na uruchomienie własnego interesu lub trzeba go dofinansować warto skorzystać z oferty Dobra pożyczka. która zapewnia klientom znacznie lepsze warunki niż banki. O ofercie Dobra pożyczka gotówkowa forum pisze bardzo dobrze. Klienci chwalą niskie oprocentowanie i niskie raty miesięczne.

  Dla zdecydowanej większości małżeństw rozwód nie jest przeżyciem, o którym chciałoby się pamiętać przez lata. Sama rozprawa sądowa, formalności a czasem kłótnie wiążą się z negatywnymi emocjami. W polskiej obyczajowości rozwód to raczej porażka niż powód do dumy. Jednak nasz polska mentalność ulega przeobrażeniom i modyfikacjom. Coraz więcej osób - przede wszystkim w przedziale wiekowym 25 - 40 uznaje rozwód za początek nowego życia. Biorąc pod uwagę fakt, że największa ilość rozwodów przypada właśnie w tej grupie wiekowej imprezy rozwodowe mają rację bytu. Impreza rozwodowa nie musi oznaczać jedynie wspólnej kolacji zakrapianej alkoholem. Agencje eventowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rozwodnikom i proponują imprezy, które są symbolicznym zamknięciem pewnego etapu i rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu. Odpowiednia oprawa pomoże cieszyć się razem lub osobno z odzyskanej wolności, dlatego organizuje się prawdziwe bale i bankiety z humorystycznym scenariuszem lub tematyczne imprezy rekreacyjne. Aby zrealizować pomysł potrzebne są pieniądze - zarówno konsumenci, jaki i przedsiębiorcy mogą skorzystać z alternatywnej w stosunku do banków oferty finansowej.
  Polska Kororacja Finansowa Skarbiec zapewnia wszystkim swoim klientom bardzo dobre oprocentowanie na poziomie 2,99%*. Dobra pożyczka gotowkowa
  jest realną alternatywę dla kredytów bankowych.

  Za imprezę rozwodową trzeba zapłacić ok. 2 tysięcy złotych. Zazwyczaj event obejmuje kilku godzinny program rozrywkowo - artystyczny i nie zawiera obsługi firmy cateringowej. Za catering trzeba zapłacić dodatkowo. Cena jedzenie oczywiście odzwierciedla nasze preferencje. Grupą targetową, do której kierowana jest oferta imprez rozwodowych to przede wszystkim mieszkańcy to dużych miast. Decydując się na uruchomienie agencji, w której jedną z ofert będą imprezy rozwodowe trzeba pamiętać, że klientami będą najprawdopodobniej osoby dobrze zarabiające o liberalnym światopoglądzie. Imprezy o tym profilu stanowią jaskrawy przykład, że warto poszukiwać nieszablonowych pomysłów na biznes. Zasada brzmi: kto pierwszy ten lepszy. Na realizację każdego pomysłu potrzebne są pieniądze, dlatego przyjrzyjmy się konkretnym liczbom. Dzięki niskiemu oprocentowaniu Dobra pożyczka proponuje swoim klientom pożyczki o niskich ratach miesięcznych. korzysta coraz więcej osób. Jeżeli klient zainteresowany jest pożyczą w wysokości 25 000 PLN to rata miesięczna wyniesie tylko 155,27*, przy 50 000 PLN - 310,53*, a przy 150 000 tylko 931,60*. Przy tak dobrych warunkach nie trzeba przejmować się brakiem zdolności kredytowej. Dobra Pożyczka forum gromadzi bardzo dużo opinii zadowolonych klientów.


  Do dyspozycji pozostaje infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** i Instytucjonalnych: 608 921 608**

  Skarbiec posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Zapraszamy!


  Dobra pożyczka Wrocław
  tel. 71 797 03 70
  tel/fax 71 797 03 73
  tel.kom. 666 855 980
  ul. Krupnicza 13, III piętro, pok. 305
  50-075 WROCŁAW
  (Centrum Prawnicze PLATON)biuro.wroclaw@dobrapozyczka.com.pl


  Dobra pożyczka Świdnica
  tel. 74 851 97 63
  fax 74 851 98 72
  kom. 666 335 594
  ul. Rynek 34/1
  58-100 ŚWIDNICA
  biuro.swidnica@dobrapozyczka.com.pl


  Dobra pożyczka Lubin
  tel. 76 844 33 02
  fax 76 845 65 45
  kom. 795 418 627
  ul. Armii Krajowej 20, piętro I, lok. 3
  59-300 LUBIN
  biuro.lubin@dobrapozyczka.com.pl


  *RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
  **Koszt połączenia wg stawki operatora.
  Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama