Samoloty do Mediolanu i Monachium nie odleciały dziś z...

  Samoloty do Mediolanu i Monachium nie odleciały dziś z Wrocławia

  MASZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Loty do Włoch (Mediolan Bergamo) i Niemiec (Monachium) z wrocławskiego lotniska zostały odwołane. Pokrzywdzeni pasażerowie mogą przebukować bilety na inny termin odlotu.
  Według informacji, które uzyskaliśmy od obsługi portu lotniczego, loty odwołano, ponieważ we Włoszech wybuchł strajk generalny włoskich służb lotniskowych. Spółka Ryanair została zmuszony do odwołania lotów.

  Strajk generalny będzie miał wpływ na loty dotyczące całej włoskiej przestrzeni powietrznej. W związku z tym planowane są dalsze odwołania lotów oraz możliwe ewentualne opóźnienia.

  Dziś z wrocławskiego lotniska nie odleciał też samolot do Monachium. Powodem była nie określona bliżej awaria maszyny. Pasażerowie, których loty przepadają dziś - czyli 12 grudnia, mogą przebukować swoje bilety na inny dogodny termin.

  Pracownicy Lufthansy informują, ze dzisiaj lot do Monachium już nie jest możliwy. Bilety na ostatni samolot na godzinę 16.50 zostały już wykupione. Pasażerowie mogą zabukować bilety do Niemiec np. na sobotę (13.12.2014 r.) na godzinę 6.05 lub 13.10.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama