Góra: Zamordowano dwie młode kobiety?

  Góra: Zamordowano dwie młode kobiety?

  JEW, CH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Góra: Zamordowano dwie młode kobiety?

  ©Piotr Krzyżanowski

  W rejonie wsi Lechitów w powiecie górowskim znaleziono zwłoki dwóch młodych kobiet. Najpierw w czwartek na komisariat policji w Górze zgłosił się 28-letni mężczyzna, który twierdził, że zabił swoją żonę, a jej ciało ukrył pod podłogą domu. Dominik K. został zatrzymany a prokurator zarządził oględziny miejsca zdarzenia.
  Góra: Zamordowano dwie młode kobiety?

  ©Piotr Krzyżanowski

  Znaleziono tam rzeczywiście zwłoki 25-letniej Justyny K. Przy oględzinach miejsca zdarzenia brał udział biegły patomorfolog z Poznania, a czynności trwały całą noc, aż do wczesnych godzin rannych w piątek. W piątek miała być także przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. Przesłuchiwani są świadkowie oraz sprawdzane są wszystkie inne okoliczności, mające związek z tym zabójstwem. W najbliższych godzinach prokurator ma też skierować do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Dominika K.

  Tymczasem mieszkańcy Lechitowa potwierdzili nam nieoficjalnie pogłoski o tym, że niedaleko ich wsi, na żwirowni w Bełczu Małym policjanci odkryli w piątek zwłoki drugiej kobiety - 23-letniej mieszkanki Lechitowa. Czy oba tragiczne fakty są ze sobą związane? Ani policja, ani prokuratura nie chciały w piątek wieczorem potwierdzić informacji mieszkańców Lechitowa o odnalezieniu ciała drugiej kobiety.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ważne, by chronić ludzkie życie i nie wymierzać kary śmierci

   plexi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 75 / 46

   Przecież szkoda człowieka który co prawda zamordował, ale ...

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama