Dla nikogo nie brakło prezentów [Zdjęcia]

  Dla nikogo nie brakło prezentów [Zdjęcia]

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Dla nikogo nie brakło prezentów [Zdjęcia]
  1/71
  przejdź do galerii
  Z okazji Mikołajek w grębocickiej hali sportowej zorganizowano spotkanie dzieci z terenu gminu ze Świętym Mikołajem. Przyjechał on do Grębocic na zaproszenie wójta Romana Jabłońskiego. Przywiózł ze sobą prezenty dla 725 dzieci. Nikt nie wyszedł tego dnia z hali bez worka pełnego słodyczy i łakoci.
  Dzieci nie mogły się doczekać wizyty świętego. W oczekiwaniu na jego wizytę krzyczały "Mikołaju przyjedź do nas z dalekiego kraju", a gdy już ten pojawił się w hali, przywitał go okrzyk radości z kilkuset gardeł. Świętemu towarzyszyli pomocnicy i Śnieżynki. Dzięki ich pomocy rozdanie prezentów przebiegło sprawnie.

  Podobne spotkania stały się już przedświąteczną tradycją w gminie Grębocice. Po raz pierwszy wójt Roman Jabłoński zorganizował je w 2003 roku. Od tamtej pory każdego roku dzieci mogą liczyć na słodkie upominki.

  W tym roku gmina przeznaczyła na organizację imprezy i paczek 15 tysięcy złotych. W trakcie imprezy na scenie wystąpili artyści z Gminnego Ośrodka Kultury: mażoretki, Pchełki z Rzeczycy, cheerleaderki, Skrzaty Renaty, zespół gimnazjalistek oraz pary taneczne.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kasia

   Zgłoś naruszenie treści

   Pan Wójt jakiś znudzony :)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama