Ferie 2011 we Wrocławiu - zobacz, gdzie są miejsca

  Ferie 2011 we Wrocławiu - zobacz, gdzie są miejsca

  Paulina Czarnota

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Ferie 2011 we Wrocławiu - zobacz, gdzie są miejsca

  ©Fot. Polskapresse

  Ferie już od poniedziałku, pieniędzy w portfelu brak, a ty nie wiesz, gdzie wysłać swoje dziecko? Wyłącz mu telewizor i komputer! Więcej skorzysta, jeśli się nauczy tańczyć w rytmie samby albo pozna muzykę kosmosu. Na nudę na pewno nie będzie narzekać, bo Wrocław przygotował ciekawe propozycje na spędzenie ferii zimowych. I to za darmo!
  Ferie 2011 we Wrocławiu - zobacz, gdzie są miejsca

  ©Fot. Polskapresse

  Tam można wysłać dziecko na bezpłatne ferie zimowe:
  -Do MultiCentrum 1 przy pl. Teatralnym 5 na odkrywanie Ameryki Południowej. Tu czekają na dzieci m.in. prezentacje multimedialne o najbardziej odległych i tajemniczych miejscach w Amazonii. Można też poznać smak tortilli i zatańczyć sambę. To oferta dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Konieczna opieka rodziców.

  -Do Multicentrum 2 przy ul.
  Powstańców Śląskich 210 na kosmiczne ferie. Tu młodzież dowie się, co to jest wszechświat i jak gorąco jest na Słońcu. Pozna pojazdy przyszłości i muzykę kosmosu. Oferta jest kierowana do dzieci od 4 do 16 lat.

  -Do Młodzieżowego Domu Kultury Fabryczna przy ul. Zemskiej 16a, który oferuje dzieciom i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat m.in. darmowe warsztaty artystyczne, sportowe, językowe i teatralne.

  Ferie na Dolnym Śląsku 2011 - serwis specjalny

  -Do Klubu Pod Kolumnami przy pl. św. Macieja 2, który zaprasza wszystkich miłośników gier karcianych, planszowych, fabularnych i figurowych. Zajęcia mają się odbywać w dniach 14-18 lutego. Są przeznaczone dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

  -Do Centrum Edukacji Społecznej przy ul. Koreańskiej 1A na Brochowie, gdzie młodzież w wieku od 12 do 20 lat dowie się m.in., jak łatwej nauczyć się języków obcych. Dla uczestników przygotowano również specjalny program gier i zabaw ruchowych.

  -Do Ośrodka Fundacji Hobbit przy pl. św. Macieja 5a, który organizuje przez całe ferie dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat gry i zabawy. Będą też tańce, zajęcia sportowe, wyjścia do kina i zoo oraz wyjazd do Sobótki.

  -Do MDK Kopernik przy ul. Kołłątaja 20, gdzie odbędą się warsztaty artystyczne, teatralne, a także zajęcia komputerowe czy filozoficzne dla młodzieży w wieku od 10 do 24 lat.


  Również biblioteki umilą czas dzieciom podczas ferii:
  Biblioteka przy ul. Suwalskiej 3 organizuje głośne czytanie i opowiadanie książek dla dzieci oraz zajęcia z kiriorigami.

  Biblioteka przy bulwarze Ikara 29 poprowadzi m.in. dyskusje pt. "Mój ulubiony bohater z książki i filmu", warsztaty poetycko-teatralne "O poezji Tadeusza Różewicza".

  Biblioteka przy ul. Wieczystej 105 zaprasza na "Straszne ferie", będzie m.in. czytana "Księga cieni" oraz robienie identyfikatorów ze strasznymi stworami, jak np. wampiry.

  Biblioteka przy ul. Żeromskiego 79 będzie prowadziła zajęcia literacko-plastyczne
  pt. "Kocie opowieści dla dzieci" w wieku od 5 do 12 lat.

  Współpraca: Ewa Mrożek


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ferie z adrenalina

   maryśka12 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 111 / 54

   A co sądzicie o takiej rozrywce dla dzieciaków jak Gokarty.
   Wiadomo wymóg odgórny to dzieci powyżej 140cm.

   Mój mąż bardzo chce zapisać naszego syna na szkolenie do toru karingowego Mała Monza...rozwiń całość

   A co sądzicie o takiej rozrywce dla dzieciaków jak Gokarty.
   Wiadomo wymóg odgórny to dzieci powyżej 140cm.

   Mój mąż bardzo chce zapisać naszego syna na szkolenie do toru karingowego Mała Monza ale ja nie jestem w 100% przekonana.

   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama