Grumpy Cat ma 100 milionów dolarów na koncie. Kojarzycie...

  Grumpy Cat ma 100 milionów dolarów na koncie. Kojarzycie tego marudnego kota? (FILM, MEMY)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Grumpy Cat zarobił już 100 milionów dolarów
  1/8
  przejdź do galerii

  Grumpy Cat zarobił już 100 milionów dolarów ©internet

  Grumpy Cat zarobił już 100 milionów dolarów. Oczywiście "zrzędliwy kot" osobiście nie skorzysta z profitów. Na Grumpy Cat z pewnością obłowiła się za to właścicielka kotki. Zwierzę dwa lata temu zyskało ogromna popularność w internecie. Grumpy Cat jest bohaterem niezliczonej ilości memów i filmików.
  Grumpy Cat, czyli po polsku marudny/zrzędliwy kot, to bohaterka internetowych memów. Tak, bohaterka, ponieważ Grumpy Cat to 2,5 roczna kotka o imieniu Tardar Sauce. Jej właścicielka, Tabatha Bundesen, miała zarobić na swoim zwierzaku już ponad 100 milionów dolarów!

  Historia Grumpy Cat zaczęła się dwa lata temu, kiedy to właścicielka kotki umieściła jej zdjęcie w internecie. Fotografia Grumpy Cat stała się bardzo popularna i jak twierdzi Tabatha Bundesen, dzięki niej kobieta mogła porzucić pracę kelnerki już kilka dni później.
  Czym prędzej wizerunek Grumpy Cat został zastrzeżony i teraz kotka jest swoistym znakiem firmowym. Grumpy Cat stała się bohaterką niezliczonej ilości memów internetowych. W sieci znajdziemy również sporo filmików z marudną kotką.

  GRUMPY CAT - ZRZĘDLIWY KOT - ZOBACZ FILM:  Grumpy Cat to tak naprawdę zwykły kot domowy, jednak jej pyszczek w zbliżeniu wygląda faktycznie dość zadziwiająco. Kotka sprawia wrażenie bardzo marudnej i zrzędliwej, jednak podobno w rzeczywistości ma bardzo pogodny charakter.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama