Nju mobile - kontroluj wydatki za korzystanie z telefonu....

  Nju mobile - kontroluj wydatki za korzystanie z telefonu. Oferta bez zobowiązań

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Nju mobile - kontroluj wydatki za korzystanie z telefonu. Oferta bez zobowiązań
  1/2
  przejdź do galerii
  Nju mobile to stosunkowo młoda marka na rynku, oferująca ofertę z rachunkiem i na kartę, której operatorem jest Orange Polska. Co wyróżnia ją wśród innych ofert?
  Przede wszystkim niskie koszty i brak zobowiązań. Użytkownicy nju mobile nie płacą stałego abonamentu a umowę mogą wypowiedzieć w każdej chwili – z miesięcznym wyprzedzeniem. Ofertę nju z rachunkiem wyróżnia również sposób rozliczania wykorzystanych minut połączeń, smsów czy transferu danych. Obowiązuje bowiem zasada „nie więcej niż”. Oznacza to, że do osiągnięcia ustalonej kwoty licznik podlicza wykorzystane usługi, a po jej osiągnięciu klient otrzymuje nielimitowane połączenia do końca danego cyklu rozliczeniowego. Jeżeli nasz limit wynosi 29 zł, a do końca cyklu wykorzystamy jedynie 15 zł, to nasz rachunek wyniesie 15 zł. Jeżeli jednak wydzwonimy równowartość 50 zł, nadal zapłacimy jedynie ustaloną kwotę, czyli 29 zł.

  W nju mobile nie ma standardowego abonamentu, jak u innych operatorów, a jest tylko opłata dociążenia w wysokości 9 zł, którą można wykorzystać w ramach dowolnych połączeń. Oznacza to, że jeżeli w ogóle nie korzystamy z telefonu, i tak musimy zapłacić 9 zł. Jeżeli jednak korzystamy z niego, to owe 9 zł wykorzystamy na połączenia telefoniczne lub internetowe.

  Każdy klient może sobie dopasować ofertę do swoich potrzeb. Jeśli głównie łączymy się z numerami komórkowymi, możemy sobie rozbić limit 29 zł na rozmowy i korzystać z opcji 19 zł na połączenia z komórkami i 10 zł na stacjonarne. Jeśli natomiast korzystamy dużo i często z internetu, to jest usługa „więcej internetu” zwiększającą limit na transfer do 10 GB za nie więcej niż 29 zł i to również w LTE.

  Nju mobile ma również propozycję dla tych, którzy lubią i chcą korzystać ze wszystkiego w ramach jednego limitu wydatków. Zaoferował nową usługę „jeden na wszystko” na nielimitowane połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi, SMS/MMS oraz 2 GB internetu za nie więcej niż 39 zł.

  Natomiast w ofercie na kartę przewagą jest to, że nie trzeba regularnie doładowywać konta, aby zachować aktywność karty. Ciekawym rozwiązaniem jest również dzienna kontrola wydatków. Umożliwiają to dwie usługi – „Nju do wszystkich”, które po wydaniu 2 zł dają gwarancje, że nie zapłacimy już nic więcej w tym dniu. W usłudze: „do komórkowych”, po wydaniu 99 gr na połączenia do sieci komórkowych można do końca dnia dzwonić na nie bez ograniczeń.

  Szczegóły na temat oferty można znaleźć pod adresem: www.njumobile.pl.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama