20-letni, notoryczny złodziej w końcu wpadł

  20-letni, notoryczny złodziej w końcu wpadł

  PJ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  20-letni mężczyzna, który ma na koncie wiele włamań i kradzieży, został zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów. Łupem sprawcy padły m. in. rowery oraz kosiarki spalinowe, a straty sięgają kilku tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw i za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
  Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę po tym, jak pod koniec listopada włamał się do samochodu na terenie gminy Stara Kamienica. Jego łupem padło radio CD oraz radioodtwarzacz o łącznej wartości 500 złotych.

  Ustalono również, że ta sama osoba jest sprawcą siedmiu innych przestępstw - trzech kradzieży rowerów z klatek schodowych w Piechowicach oraz czterech kradzieży z włamaniem do piwnic.

  Podejrzanego zatrzymano w Piechowicach, kiedy jechał swoim samochodem. Wewnątrz pojazdu funkcjonariusze znaleźli radioodtwarzacze pochodzące z kradzieży. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają czy podejrzany nie ma na swoim koncie więcej tego typu czynów.

  Łączna wartość z wszystkich ustalonych dotychczas kradzieży szacuje się na kwotę kilku tysięcy złotych. Sam zainteresowany zdążył już przyznać się do winy. W świetle obowiązujących przepisów grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Złapali...

   ...za chwile wypuszczą (lub dostanie zawiasy) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Kogo to k..a obchodzi. Skończcie te idiotyczne wpisy, złodziej wpadł, zatrzymano rozojarza, chuligani aresztowani, itd.

   Co z tego że popisowo np. antyterroryści skują dziada jednego z drugim...rozwiń całość

   Kogo to k..a obchodzi. Skończcie te idiotyczne wpisy, złodziej wpadł, zatrzymano rozojarza, chuligani aresztowani, itd.

   Co z tego że popisowo np. antyterroryści skują dziada jednego z drugim wywlekając go z auta czy nory w której mieszka, jak za chwile jeb.ny sąd wypuszcza ludzkie ścierwo na wolność (lub zasądza minimalne, śmieszne, nieadekwatne wyroki, które oprychy odbywają w cieplarnianych warunkach)

   Napiszcie jak sąd skaże takiego kur.wo-kundla na śmierć/czy jakieś ciężkie dożywotnie roboty, albo policjant palnie gnojowi prostow łeb. O, wtedy to budująca i wartościowa informacja. Jednego bydlaka mniej.

   ..a tak, tylko wkur.wiacie ludzi.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama