Jan Trebunia Tutka i Mirosław Kowalik na żywo w Wałbrzychu

  Jan Trebunia Tutka i Mirosław Kowalik na żywo w Wałbrzychu

  Sylwia Królikowska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Po raz pierwszy w Wałbrzychu zagrają razem na żywo: Jan Trebunia Tutka, Mirosław Kowalik (basista z zespołu Raz Dwa Trzy) i m.in. Marcin i Lidia Pospieszalscy. Zagrają utwory z płyty "Góry w sercu". Szczególnym wydarzeniem podczas tego koncertu będzie wręczenie złotych płyt zespołowi Tabasco Club. Po raz pierwszy złota płyta będzie wręczana w Wałbrzychu.
  Osobą łączącą przedsięwzięcia Tabasco Club i "Góry w sercu" jest Mirosław Kowalik, basista grupy Raz Dwa Trzy. To on napisał słowa piosenek i stworzył muzykę dla rytmicznych utworów śpiewanych przez Jana Trebunia Tutkę i przyjaciół. To krążek stanowiący ciekawe połączenie słów i muzyki, przekazuje góralską gwarą proste prawdy o życiu, człowieku i Bogu. Takich treści i recept wskazujących, co jest dobre, a co złe, potrzebują współcześni ludzie.
  Żywe góralskie rytmy skrzypiec, wzbogacono grą na bębnach (Meksykanin Thomas Celis Sanchez) i bałkańską trąbką mieszkańca Mołdawii - Eugeniu Didica. Wyszła z tego niesamowita rytmiczna mieszanka filozofii góralskiej ubranej w ciekawe brzmienia. Bilety kosztują 35 zł i wciąż można je kupić w recepcji Hotelu Maria tel. 74 665 01 00. Początek koncertu w niedzielę, o godz. 17.30.
  Tego wydarzenia nie można przegapić. Po raz pierwszy w Wałbrzychu muzycy zagrają razem na żywo utwory z płyty. Od kilku dni trwają próby w Hotelu Maria. Specjalnie dla Was podejrzeliśmy muzyków.

  Muzycy zapewniają niesamowity klimat. Po raz pierwszy w Wałbrzychu będzie też wręczana złota płyta. Na widowni pojawi się również Adam Nowak, wokalista zespołu Raz Dwa Trzy. To wszystko w Hotelu Maria, w niedzielę, o godz. 17.30. Musisz tam być!


  WIĘCEJ O WYDARZENIU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama