Christoph Waltz w nowym Bondzie. Znany aktor jako czarny...

  Christoph Waltz w nowym Bondzie. Znany aktor jako czarny charakter. Kto zagra partnerkę Bonda?

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Christoph Waltz ma zagrać czarny charakter w nowym filmie o Jamesie Bondzie
  1/5
  przejdź do galerii

  Christoph Waltz ma zagrać czarny charakter w nowym filmie o Jamesie Bondzie ©Wikipedia

  Christoph Waltz nowy Bond. Znany aktor Christoph Waltz ma zagrać w nowym filmie o agencie 007. Nowy Bond ma się pojawić już w przyszłym roku w kinach. Według doniesień zagranicznych mediów to właśnie Christoph Waltz będzie czarnym charakterem w 24 części Bonda. Na ekranie zobaczymy również takich aktorów, jak Lea Seidoux, Ralph Fiennes czy Ben Wishaw.

  CHRISTOPH WALTZ W NOWYM BONDZIE. AKTOR ZAGRA CZARNY CHARAKTER? KIM JEST CHRISTOPH WALTZ?  Według najnowszych doniesień to właśnie Christoph Waltz ma się pojawić w najnowszym Bondzie jako schwarzcharakter. Aktor znany jest z ról wyrazistych postaci. Nie raz pojawiał się już na ekranie jako przeciwnik głównego bohatera. Tak było na przykład w filmie "Woda dla słoni", gdzie aktor wystąpił razem z Robertem Pattinsonem i Reese Whiterspoon. Jednak publiczność na świecie zapamiętała go głównie z roili bezwzględnego Hansa Landy w filmie "Bękarty wojny". Zarówna ta, jak i kolejna rola w filmie "Django" Quentina Tarrantino przyniosła mu dwa Oscary. Christoph Waltz wystąpił również w takich produkcjach, jak Trzeh Muszkieterowie 3D, Green Hornet czy Rzeź.

  CHRISTOPH WALTZ W NOWYM BONDZIE. KTO ZAGRA AGENTA 007 I KTO BĘDZIE PARTNERKĄ BONDA?  Christoph Waltz w roli czarnego charakteru zastąpił Chiwetela Ejiofora ("Zniewolony"), który był brany pod uwagę do nowego Bonda. Wiadomo również, że w samego "Agenta Jej Królewskiej Mości" wcieli się ponownie Daniel Craig, który zagrał tą postać m.in. w "Quantum of Solace" i "SkyFall". Kto będzie partnerką Bonda24 w nowym filmie? Femme fatale zagra tym razem Lea Seydoux znana z "Życia Adeli" oraz "Mission Immpossible: Ghost Protocol", w którym zagrała płatna zabójczynię.

  Szefa Jamesa Bonda, czyli "M" zagra Ralph Fiennes, który zastąpił pod koniec ostatniej części Judi Dench na tym miejscu. Słynnego "Q" zagra Ben Wishaw, a w jedne z ról pojawi się także Dave Bautista ("Strażnicy Galaktyki").


  CHRISTOPH WALTZ W NOWYM BONDZIE. KIEDY PREMIERA BONDA 24?  Zdjęcia do najnowszej części Bond 24 rozpoczną się w grudniu tego roku i potrwają do kwietnia przyszłego roku. Ekipa filmowa pojawi się m.in. w Maroku, Austrii. Meksyku i Włoszech. Premiera filmu Bond 24 (wciąż nie ma jeszcze oficjalnego tytułu) zaplanowana jest na październik 2015 r.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kicha

   Adler (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Eeee, ma za sympatyczną gębę na tego "złego". Ooooo! Jakby do takiej roli wzięli naszego Antka Policmajstra, to sukces byłby murowany! Przecież on w każdym horrorze, może nawet bez makijażu...rozwiń całość

   Eeee, ma za sympatyczną gębę na tego "złego". Ooooo! Jakby do takiej roli wzięli naszego Antka Policmajstra, to sukces byłby murowany! Przecież on w każdym horrorze, może nawet bez makijażu występować! Gość ma taki wzrok, jak śp. Feliks Edmundowicz - i choćby tylko to predysponuje go do obsadzania w takich rolach! Zagrałby raz czy dwa, to i kasę PIS-u mógłby podreperować! Hej, hej! Nasz Ty Geniuszu Smoleński! Pomyśl nad taką propozycją! Mógłbyś dogadać się ze scenarzystą, aby w tekście było paę wstawek na temat parówek i puszek! Cały świat dowidziałby się wtedy z Twoich ust, jak to było naprawdę! .....Jezu, chyba już na mózg mi padło, że takie pier...ły wypisuję... Ale kwestia jest chyba jednak do rozważenia, co o tym sądzicie?zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama