Lokale wyborcze Wrocław - gdzie głosować we Wrocławiu...

    Lokale wyborcze Wrocław - gdzie głosować we Wrocławiu [KOMISJE WYBORCZE, ADRESY]

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Lokale wyborcze Wrocław - gdzie głosować we Wrocławiu [KOMISJE WYBORCZE, ADRESY]

    ©Mariusz Kapała/zdjęcie ilustracyjne

    Wybory samorządowe 2014 - gdzie głosować we Wrocławiu - LOKALE WYBORCZE WROCŁAW - ulice i adresy obwodowych komisji wyborczych podczas drugiej tury wyborów 30 listopada 2014.
    Lokale wyborcze Wrocław - gdzie głosować we Wrocławiu [KOMISJE WYBORCZE, ADRESY]

    ©Mariusz Kapała/zdjęcie ilustracyjne



    OKRĘGI WYBORCZE WROCŁAW
    1- Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn - Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków

    2- Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie - Bartoszowice
    3- Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj
    4- Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów
    5 - Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów - Popowice Pn.
    6 -Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo - Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie
    7 - Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice - Rędzin

    Bożego Ciała, Kazimierza Wielkiego 29-51, 61-89 nieparzyste, Ks. Piotra Skargi, Leszczyńskiego, Mennicza, Nowa, Plac Franciszkański, Plac Teatralny, Plac Wolności, Świdnicka 1-11 nieparzyste, 22-36 parzyste, Świętej Doroty, Teatralna, Widok, Wierzbowa
    komisja nr 1 - SP nr 63 ul. Mennicza 21-23

    Biskupia, Kazimierza Wielkiego 64, 66, Krawiecka, Kurzy Targ, Kuźnicza, Łaciarska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Plac Świętego Krzysztofa, Szewska, Świdnicka 2-10 parzyste, Wita Stwosza 12-25
    komisja nr 2 - Budynek Uniwersytetu Wrocławskiego ul. Kuźnicza 49/55

    Aleksandra hr. Fredry, Bernardyńska, Frycza-Modrzewskiego, Jana Styki i Wojciecha Kossaka, Jodłowa, Klemensa Janickiego, Księdza Kraińskiego, Piaskowa, Plac Biskupa Nankiera, Plac Dominikański, Plac Nowy Targ, Plac Polski, Plac Powstańców Warszawy, Plac Uniwersytecki, Purkyniego, Świętej Katarzyny, Wita Stwosza 31-58
    komisja nr 3 - Gimnazjum nr 29 ul. Księdza Kraińskiego 1

    Garbary, Grodzka, Igielna, Kotlarska, Malarska, Nożownicza, Odrzańska, Plac Solny, Świętej Elżbiety, Uniwersytecka, Więzienna
    komisja nr 4 - Przedszkole nr 65 ul. Nożownicza 35a

    Gepperta, Kazimierza Wielkiego 25, Krupnicza, Przejście Garncarskie, Psie Budy, Ruska 36-68, Rynek, Rynek-Ratusz, Sukiennice, Szajnochy, Świętego Antoniego, Włodkowica
    komisja nr 5 - BWA Galerie Sztuki Współczesnej ul. Wita Stwosza 32

    Białoskórnicza, Cieszyńskiego, Kiełbaśnicza, Łazienna, Nowy Świat, Plac Jana Pawła II, Ruska 2-35, Rzeźnicza, Świętego Mikołaja, Świętej Barbary, Wszystkich Świętych
    komisja nr 6 - Muzeum Militariów-Arsenał ul. Cieszyńskiego 9

    Kanonia, Kapitulna, Kardynała Hlonda, Kardynała Kominka, Katedralna, Mieszka I, Plac Generała Bema, Plac Katedralny, Plac Kościelny, Plac św. Jana Chrzciciela, Staromłyńska, Świętego Idziego, Świętego Józefa, Świętego Marcina, Świętej Jadwigi, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Tamka
    komisja nr 7 - SP nr 84 5 ul. Świętokrzyska 47

    Grabiszyńska 9-23 nieparzyste, Marszałka Piłsudskiego 1-12, Pawłowa, Plac Legionów, Plac Orląt Lwowskich, Podwale 27, Sądowa, Tęczowa 1-33
    komisja nr 8 - Zespół Szkół nr 7 ul. Pawłowa 15

    Grabiszyńska 70-78, 89, Pochyła, Tęczowa 68-82, Zaporoska 2-8 parzyste, Zdrowa, Żytnia
    komisja nr 9 - Liceum Ogólnokształcące nr XVII ul. Tęczowa 60

    Grabiszyńska 43-67, Jęczmienna, Pszenna, Szpitalna, Wysoka
    komisja nr 10 - Liceum Ogólnokształcące nr XVII ul. Tęczowa 60

    Grabiszyńska 18, 36, 27-39 nieparzyste, Kolejowa, Prosta, Tęczowa 34-66 parzyste
    komisja nr 11 - Zespół Szkół nr 7 (SP nr 97) ul. Prosta 16

    Grabiszyńska 2-16 parzyste, Kościuszki 2-18 parzyste, Lelewela, Łąkowa, Marszałka Piłsudskiego 13-26, 27/29, Plac Kościuszki 1-6, Plac Muzealny, Podwale 30-36A, Świdnicka 39-41 nieparzyste, Świebodzka
    komisja nr 12 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 pl. Muzealny 20

    Bałuckiego, Gabrieli Zapolskiej, Komandorska 4-6, Kościuszki 1-47 nieparzyste, Marszałka Piłsudskiego 28-86A, 89-91A nieparzyste, Plac Kościuszki 7-20, Stawowa, Świdnicka 42-48 parzyste, 43-53 nieparzyste, Wojciecha Bogusławskiego, Zielińskiego 2, 4
    komisja nr 13 - Klub Muzyki i Literatury pl. Kościuszki 10

    Dworcowa 1-31 nieparzyste, Gwarna, Kołłątaja 15-35, Kościuszki 52-66 parzyste, 59-73 nieparzyste, Marszałka Piłsudskiego 88-116 parzyste, 95-105 nieparzyste, Podwale 58-66
    komisja nr 14 - Gimnazjum nr 14 50-002 41645

    Czysta, Kołłątaja 1-14, Kościuszki 20-46 parzyste, 49-53 nieparzyste, Plac Kościuszki 21-24, Podwale 45-57, Rejtana
    komisja nr 15 - SP nr 71 ul. Podwale 57

    Grabiszyńska 82-84 parzyste, Lubuska 54-84 parzyste, 111-115 nieparzyste, Szczęśliwa 19-42, Zaporoska 25-39 nieparzyste
    komisja nr 16 - SP Nr 68 ul. Szczęśliwa 28

    Lwowska 3-43, Skwierzyńska 21-25 nieparzyste, 26-50, Żelazna 29-33 nieparzyste
    komisja nr 17 - SP Nr 68 ul. Szczęśliwa 28

    Grabiszyńska 88-106 parzyste, 99-105 nieparzyste, Manganowa, Pereca 5-21, 24-28 parzyste, Plac Pereca, Żelazna 48-52A parzyste, 55
    komisja nr 18 - SP Nr 68 53-446 ul. Szczęśliwa 28

    Jemiołowa 14-35, 40-48 parzyste, Szczęśliwa 1-18, Żelazna 37-53 nieparzyste

    komisja nr 19 - Gimnajzum Nr 16 53-426 ul. Jemiołowa 57

    Brązowa, Grabiszyńska 109-139 nieparzyste, Spiżowa, Stalowa 63-93 nieparzyste
    komisja nr 20 - Zespół Szkół Nr 11 53-424 ul. Grochowa 36-38

    Grochowa 25-31 nieparzyste, Kłośna, Ołowiana, Oporowska, Pereca 23-31 nieparzyste, Stalowa 51-61 nieparzyste, Żelazna 54-78 parzyste
    komisja nr 21 - Zespół Szkół Nr 11 53-424 ul. Grochowa 36-38

    Gajowicka 109-161 nieparzyste, Grochowa 2-22, Jemiołowa 51-74, Krucza 39-91 nieparzyste, Stalowa 1-8
    komisja nr 22 - Gimnazjum Nr 16 53-426 ul. Jemiołowa 57

    Altanowa, Grochowa 24-38 parzyste, Kwaśna, Pereca 30-58 parzyste, Stalowa 11-19 nieparzyste,Żelazna 38-46 parzyste
    komisja nr 23 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 53-423 ul. Grochowa 13

    Cynowa, Grabiszyńska 108-140 parzyste, 141-170, Mosiężna, Niklowa, Plac Srebrny, Stalowa 52-94 parzyste
    komisja nr 24 - Zespół Szkół Nr 11 53-424 ul. Grochowa 36-38

    Aleja Generała Hallera 31-79 nieparzyste, Kolbuszowska, Krucza 110-142 parzyste, Połaniecka, Stalowowolska, Tarnobrzeska
    komisja nr 25 - Przedszkole Nr 141 53-325 al. Generała Hallera 77a

    Buska, Mielecka, Stopnicka
    komisja nr 26 - Liceum Ogólnokształcące Nr VII 53-410 ul. Krucza 49

    Krucza 70-108 parzyste, Pretficza 34-55, Sztabowa 2-18 parzyste, 21-37 nieparzyste, Wróbla

    komisja nr 27 - Liceum Ogólnokształcące Nr VII 53-410 ul. Krucza 49

    Aleja Generała Hallera 95-137 nieparzyste, Aleja Pracy, Księgowa, Makowa, Słonecznikowa
    komisja nr 28 - Gimnazjum nr 6 53-232 al. Pracy 24

    Aleja Generała Hallera 139-159 nieparzyste, Bzowa, Chabrowa, Grabiszyńska 208-234 parzyste,Kreślarska, Narcyzowa, Pierwiosnkowa, Różana
    komisja nr 29 - SP nr 109 53-230 ul. Inżynierska 54

    Inżynierska
    komisja nr 30 - SP nr 109 53-230 ul. Inżynierska 54

    Fiołkowa, Grabiszyńska 241-345 nieparzyste, Klecińska 2-5, 87,89, Nasturcjowa, Ostrowskiego
    komisja nr 31 - Przychodnia Specjalistyczno- Rehabilitacyjna "PULSANTIS" Sp. z o.o. 53-238 ul. Ostrowskiego 3

    Aleja Generała Hallera 80-196 parzyste, Arctowskiego, Beniowskiego, Domeyki, Męcińskiego,Odkrywców, Pionierska, Szolc-Rogozińskiego, Żeglarska
    komisja nr 32 - SP Nr 82 53-206 ul. Blacharska 13

    Blacharska, Heblarska, Lakiernicza, Monterska, Ogrodowa, Ojca Beyzyma, Pilnikarska,Podróżnicza, Racławicka 63-97, Rymarska, Stolarska, Ślusarska, Tapicerska, Tokarska
    komisja nr 33 - SP Nr 82 53-206 ul. Blacharska 13

    Łowiecka, Plac Staszica 4-50 parzyste, 3-21 nieparzyste, Plac Strzelecki 5-23A nieparzyste
    komisja nr 34 - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 50-220 ul. Łowiecka 13/17

    Biskupa Tomasza Pierwszego, Bolesława Chrobrego 28-42, Plac Powstańców Wielkopolskich, Świętego Wincentego 2-24 parzyste, Trzebnicka 28-40 parzyste
    komisja nr 35 - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 50-220 ul. Łowiecka 13/17

    Bolesława Chrobrego 3, 2-26 parzyste, Kazimierza Jagiellończyka 1-16, Paulińska 2-20 parzyste, Plac Świętego Macieja 11, 12, Rydygiera 43-63 nieparzyste, Świętego Wincentego 3-25 nieparzyste, Trzebnicka 4-8 parzyste
    komisja nr 36 - Rada Osiedla Nadodrze 50-248 ul. Rydygiera 43

    Drobnera 1-9C nieparzyste, Henryka Brodatego 12-26 parzyste, Henryka Probusa 2-8 parzyste, Jedności Narodowej 42-48 parzyste, Paulińska 1-15 nieparzyste, Plac Świętego Macieja 1, 2, 13-21, Rostafińskiego, Rydygiera 1-37 nieparzyste, Władysława Łokietka
    komisja nr 37 - Gimnazjum nr 4 50-247 ul. Paulińska 14

    Bolesława Chrobrego 11-27 nieparzyste, Henryka Pobożnego 21-25 nieparzyste, Kazimierza Jagiellończyka 27, 29, 24-46 parzyste, Myśliwska 4-8 parzyste, Niemcewicza 26-36 parzyste, Ołbińska 26-32 parzyste, Świętego Wincentego 31-59B nieparzyste, Trzebnicka 3-23 nieparzyste, 12-24 parzyste
    komisja nr 38 - SP nr 108 50-254 ul. Bolesława Chrobrego 3

    Henryka Brodatego 1-11, Nobla, Pomorska 9-49 nieparzyste, Rydygiera 2-44 parzyste, Śrutowa, Wąska
    komisja nr 39 - SP nr 108 50-254 ul. Bolesława Chrobrego 3

    Kaszubska, Plac Strzelecki 2-30 parzyste, Podwórcowa, Pomorska 10-52 parzyste, 51-61 nieparzyste, Ptasia, Rydygiera 50-62 parzyste, Srocza
    komisja nr 40 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 50-209 ul. Składowa 41674

    Drobnera 10-30 parzyste, Dubois 3-39 nieparzyste, Kurkowa, Otwarta, Składowa
    komisja nr 41 - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 50-209 ul. Składowa 41674

    Cybulskiego, Drobnera 4, 6, Dubois 2-36 parzyste, Księcia Witolda, Pomorska 2-8 parzyste, Romana Dmowskiego, Władysława Jagiełły, Zyndrama z Maszkowic, Żiżki
    komisja nr 42 - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej 50-204 pl. Maxa Borna 41642

    Henryka Probusa 1-11 nieparzyste, Jedności Narodowej 45-89 nieparzyste, 52-90 parzyste, Kilińskiego, Księcia Poniatowskiego 2-24 parzyste, Niemcewicza 2-22 parzyste, 5-39 nieparzyste, Plac Świętego Macieja 3-10, Prusa 2, 4
    komisja nr 43 - SP nr 93 50-238 ul. Niemcewicza 29-31

    Drobnera 32-38 parzyste, Henryka Pobożnego 4-24 parzyste, 1-13 nieparzyste, Kazimierza Jagiellończyka 31-37 nieparzyste, Kręta 2-28 parzyste, Myśliwska 1-7 nieparzyste, Ołbińska 1-20, Słowiańska 1-9 nieparzyste, 2-14 parzyste
    komisja nr 44 - Klub "Iskierka" 50-238 ul. Niemcewicza 27

    Jedności Narodowej 92-128 parzyste, Kręta 1-7A nieparzyste, Roosevelta, Słowiańska 11-39 nieparzyste

    komisja nr 45 - Publiczne Przedszkole "Leonardo" 50-236 ul. Roosevelta 15

    Antoniego Słonimskiego, Browarna, Czesława Miłosza, Rychtalska 7-11, Trzebnicka 35-39 nieparzyste, 46-90 parzyste, Wyb.J. Conrada-Korzeniowskiego, Zakładowa, Zegadłowicza
    komisja nr 46 - SP nr 74 50-227 ul. Kleczkowska 2

    Kraszewskiego, Siemieńskiego, Struga
    komisja nr 47 - SP nr 74 50-227 ul. Kleczkowska 2

    Dębickiego, Kleczkowska, Reymonta
    komisja nr 48 - SP Nr 74 50-227 ul. Kleczkowska 2

    1 3 4 5 ... 7 »

    Czytaj także

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Polecamy

      Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

      Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

      Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

      Weekend z Frankensteinem – 24-26 sierpnia 2017

      Gry On Line - Zagraj Reklama