Euromaster remisuje w Katowicach

Kacper Chudzik
Głogowianie byli bliscy wygranej, ale ostatnie minuty przyniosły bramkę na 3:3

Niewiele brakowało, by Euromaster KGHM Chrobry Głogów wrócił z Katowic z kompletem punktów. Niecałą minutę przed końcowym gwizdkiem głogowianie prowadzili spotkanie 3:2, jednak gospodarzom udało się wyrównać rzutem na taśmę.

Od początku spotkania AZS UŚ Katowice agresywnie atakował głogowian. W pierwszych kilku minutach miał już na swoim koncie parę fauli. Szybko zdobyli też dwie bramki, nie pozwalając zawodnikom z Głogowa na zdobycie swojej. Po chwili przyszło jednak przełamanie i Euromaster nie dał się tak łatwo. Drużyna z minuty na minutę przejmował inicjatywę w tym spotkaniu.

Chwilę przed końcem pierwszej połowy spotkania w Katowicach bramkę dla Euromastera zdobył Tomasz Trznadel. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części spotkania wyrównującego gola zdobył natomiast Łukasz Pieczyński. Swoją cegiełkę do wyniku dołożył jeszcze Piotr Pietruszko, autor trzeciej bramki.

Przed fanami piłki halowej sporo emocji w naszym mieście. Głogowianie w najbliższym czasie podejmą u siebie dwa zespołu. W poniedziałek, 17 listopada o godz. 19.30 Euromaster zmierzy się z Wisłą Krakbet Kraków, natomiast w piątek, 21 listopada o godz. 19 głogowianie zagrają z Gwiazdą Ruda Śląska