Gęsta mgła utrudniała pracę lotniska. Samoloty przekierowano...

  Gęsta mgła utrudniała pracę lotniska. Samoloty przekierowano do Katowic

  MAL, JU

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Gęsta mgła utrudniała pracę lotniska. Samoloty przekierowano do Katowic

  ©Janusz Wójtowicz

  Z powodu mgły utrudniona była w sobotę praca wrocławskiego lotniska. W związku trudnymi warunkami atmosferycznymi pasażerowie musieli liczyć się z opóźnieniami lub odwołaniami rejsów z i do Wrocławia. Kilka samolotów zamiast we Wrocławiu lądowało w Katowicach.
  Gęsta mgła utrudniała pracę lotniska. Samoloty przekierowano do Katowic

  ©Janusz Wójtowicz

  Przeczytaj też: IMGW ostrzega: Mgła mocno ograniczy widoczność i tak będzie przez całą noc

  Mgła utrudniała pracę Portu Lotniczego Wrocław w sobotę wieczorem i w nocy. Część samolotów była opóźniona. Kilka odlotów zostało odwołanych.

  Opóźniony był samolot, który miał wylecieć z Wrocławia do Oslo. Na lotnisko w Katowicach przeniesiono odlot z wrocławskiego portu do Lanzarote z godz. 16:20. Odwołano lot do Warszawy z godz. 21.

  Z powodu mgły w sobotę na Wrocławskim lotnisku nie wylądował samolot z Warszawy z godziny 20:35. Odwołano też samolot z Frankfurtu, który planowo miał wylądować o godz. 22:10 i z Warszawy z godziny 23:40. Problemy z lądowaniem miała też maszyna z Doncaster/Sheffield (której lądowanie zaplanowano na 22:10), przekierowano ją więc na lotnisko w Katowicach. Tam też lądował samolot z Cork (planowo miał być we Wrocławiu o godz. 22:35). Samolot z Oslo, który miał być u nas o godz. 23:05 przyleci dopiero w niedzielę rano - lądowanie zaplanowano na godzinę 8:55.

  Dziś sytuacja wygląda już lepiej. Z Wrocławia w niedzielę nie odleciały tylko dwa samoloty: z godziny 5:45 do Warszawy oraz z godz. 6:35 do Frankfurtu. Z małym, pięciominutowym opóźnieniem wystartował samolot do Londynu z godziny 6:10, planowo odleciały te do Warszawy (Modlin) z 6:50 i do Londynu (Stansted) z 7:00.

  Pozostałe samoloty mają planowo wystartować i wylądować we Wrocławiu.

  Pasażerowie, którzy planują podróż z wrocławskiego lotniska mogą skontaktować się z informacją, tel. 71-358-13-81 lub 71-358-14-89.

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   No dawać

   Karlik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Oki,jest ważna informacja o problemach na lotnisku jest również bohaterski wyczyn wrocławianki która uratowała amstaffa jest też wiadomość o jakże ważnej i strategicznej inwestycji jaką będzie...rozwiń całość

   Oki,jest ważna informacja o problemach na lotnisku jest również bohaterski wyczyn wrocławianki która uratowała amstaffa jest też wiadomość o jakże ważnej i strategicznej inwestycji jaką będzie remont dw.świebodzkiego,pojawiła się też BAAAARDZO WAŻNA WZMIANKA O WYCZYNACH POSŁÓW W RAJANERKU,KTÓRA MOŻE ZAGROZIĆ STABILNOŚCI PAŃSTWA,JACKIEWICZA NIE UDUPIONO A TO ŹLE!!! Wszystkich z PiSu należy UDUPIĆ!!!! To afera na miarę Sawickiej,Blidy,trzeba ich PO zamykać!!!!! Ale nikt nic nie mówi co wczoraj się stało na wysokości Impela na Ślężnej w co tramwaj uderzył??? Bardziej mnie to intersuje niż to czy Hoffmana żona awanturowała się w Rajanie,naprawdę!!! Powie mi ktoś??? Czy naprawde żyjemy na Białorusi???zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   SPECJALISTA PIJAK

   lon (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   DOPUKI DOPUTY ZARZADZAC BEZP BEDA OSOBY SPOZYWAJACE ALKOHOL W PRACY BEDZIE TAK DALEJ ,ZAMIAST ZAJMOWAC SIE ILS -TO PILNUJĄ "MALPECZEK"

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kiedy lot jest przeniesiony z Wrocławia do Katowic to jest zapewniony transport?

   LOTEM BLIŻEJ. ZIEMI... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Mam już wykupiony parking przy lotnisku, poza tym nie chcę zostawić samochód w Katowicach jak z powrotem też mam powrót do Wrocławia.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   12

   34 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Tak.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pismaki opóżnione? ten wyraz nie na miejscu

   zibi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   http://airport.wroclaw.pl/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama