Korwinbus dotarł do Wrocławia. Korwin-Mikke wierzy w sukces...

  Korwinbus dotarł do Wrocławia. Korwin-Mikke wierzy w sukces w naszym regionie (ZDJĘCIA)

  Malwina Gadawa, fot. Tomasz Hołod

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Korwinbus dotarł do Wrocławia. Korwin-Mikke wierzy w sukces w naszym regionie (ZDJĘCIA)
  1/7
  przejdź do galerii

  ©fot. Tomasz Hołod

  Korwinbus, czyli specjalnie oklejony autobus, którym po Wrocławiu jeździli politycy Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego ma pomóc tej partii w walce o elektorat, na ostatniej prostej samorządowej kampanii wyborczej.
  Korwinbus jeździł wczoraj po całym mieście. Politycy rozmawiali z mieszkańcami i rozdawali ulotki na ul. Świdnickiej, Komandorskiej, na rondzie Regana, czy obok centrum handlowego Korona.

  - Smutne jest to, że tydzień przed wyborami wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że będzie wybierało władze miasta - mówi Robert Maurer, kandydat Nowej Prawicy na prezydenta Wrocławia. - Ludzie nie mają świadomości, że są wybory, albo nie wierzą, że coś może we Wrocławiu się zmienić. Są zniechęceni. Wiele rzeczy w mieście im przeszkadza - dodaje Maurer.

  Polityk mówi, że kandydaci na radnych, którzy jeździli Korwinbusem po Wrocławiu przekonywali mieszkańców, że ci muszą wziąć udział w wyborach samorządowych, bo tylko tak mogą zmieć coś we Wrocławiu.

  Polityków Nowej Prawej wsparł sam przewodniczący partii - Janusz Korwin-Mikke. Do stolicy Dolnego Śląska przyjechał prosto z Oleśnicy. Paażerowie Korwinbusu witali go oklaskami.

  Janusza Korwin-Mikke przyjechał do Wrocławia, żeby spotkać się nie tylko z działaczami, ale także mieszkańcami, w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej przy Piłsudskiego.

  Janusz Korwin-Mikke wierzy w sukces wyborczy swojej partii na Dolnym Śląsku. Ma nadzieję, że we Wrocławiu będzie druga tura wyborów. - Wtedy wszystko będzie możliwe - mówi polityk, który jest np. za obniżeniem podatków. - Trzeba robić tak, żeby cała Europa przyjechała do Wrocławia - dodaje Korwin.

  Czy Nowa Prawica jest w stanie zawiązać powyborczą koalicję z ugrupowaniami, które dostaną się np. do sejmiku?
  - Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie rządzić ze wszystkimi partiami, które będą miały podobne poglądy do naszych - mówi Korwin-Mikke.

  Czytaj także

   Komentarze (63)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wybory czy fikcja

   jan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Stan naszych instytucji samorządowych i stopień ingerencji w ich działalność struktur mafijnych naszego państwa czynią z wyborów kosztowną fikcję. Mamy wybierać figurantów, którzy ulegli wobec...rozwiń całość

   Stan naszych instytucji samorządowych i stopień ingerencji w ich działalność struktur mafijnych naszego państwa czynią z wyborów kosztowną fikcję. Mamy wybierać figurantów, którzy ulegli wobec lokalnych struktur będą pobierali: radni 70-80 tys., pozostali 700-800 tys. za uległość w czasie 4 lat kadencji? Kandydują osoby zdymisjonowane w bieżącej kadencji: Andrzej Szawan, Jerzy Fitek, Aleksander Skorupa oraz skompromitowane w mijającym okresie ich działalności - Agnieszka Łebek, Beata Kopff-Żurawska , Michał Trębacz, Paweł Wróblewski, Roman Potocki. Więc może lepiej, żeby się sami wybierali. Niech sami niszczą samorządność!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   albo

   harcownik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 1

   Albo wygra KNP albo odpadki z Okrągłego Stołu i miasto znowu wpadnie w większe zadłużenie .Jak wygra czerwona dżuma to będzie co roku maszerowało pedalstwo . Honorowany będzie były ubek .Jak wygra...rozwiń całość

   Albo wygra KNP albo odpadki z Okrągłego Stołu i miasto znowu wpadnie w większe zadłużenie .Jak wygra czerwona dżuma to będzie co roku maszerowało pedalstwo . Honorowany będzie były ubek .Jak wygra czerwony tyfus to też miasto na tym straci .Tylko KNP może coś zmienić ,obniżyć podatki itp udogodnienia .zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Z okazji 11 Listopada życzę najlepszego wszystkim politycznym oszołomom

   beta karoten (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 11

   Czy wygra ten czy inny oszołom, jest ta całkowicie bez znaczenia...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   obleśny

   stary (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 37

   oszołom


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   100/100

   :) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 18

   dodam tylko-BARDZO !!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   TYLO KNP!DLA JESZCZE MYSLACYCH LUDZI!!!!I TYCH KTORZY JAAJ ZAMIR MYSLEC!!!

   KNP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 35 / 5

   PONAD 5MLD DLUGU WASZ EDZIECI I ICH DZIECI I JESZCZ EICH DZIECI TEGO NEI SPACLA CENY WODY UCHWALO RADY MIEJSKIEJ DUTWKCIZA SK.NA I JEGO POCITKOW Z ODS DO 2020 WZORST NON STOP CO ROKU CENY SMIECI...rozwiń całość

   PONAD 5MLD DLUGU WASZ EDZIECI I ICH DZIECI I JESZCZ EICH DZIECI TEGO NEI SPACLA CENY WODY UCHWALO RADY MIEJSKIEJ DUTWKCIZA SK.NA I JEGO POCITKOW Z ODS DO 2020 WZORST NON STOP CO ROKU CENY SMIECI ANWJYZSZE W POSLCE NEIUAZADANIONE SPRAWA W CBS !!!!PARKING NAJDROZSZY W POSLCE UMOWA UTAJNIONA SPRAW W POROKURATURZE TOCZY SIE JAK ZOLW!

   KASA OD DYNAMICONA NIE ODZYSKANA!

   TOCZY SIE!

   ROBITE AUTO NA BEMA JAK WRACAL OD KLECHY DUTWKICZ NIE ZPALCIL ZA NIE,ZAPLISCIE WY!

   SPOLKI MIEJSKIE SAME TRUPY 98% Z PONAD 20SPOLEK TO TRUPY!
   MAJCE W SUMIE 3,2MLD ZL DLUGU KTORY WCIAZ ROSNIE UMOWY NA TE SPOLKI ZOSTALY TAK SPORZADONE ABY DLUG POZ AMIASTO TRANSFEROWAC!!!

   LADA MOMNET PRZKROCZNIE DLUGU I KOMISARZ ZARZAD KOMISARCZNY JESZCZE WYZSZ EPODATKI I DOBICIE DOLNEGOLSKA PRZE ZTA ZRAZE POSTKOMUCHOW Z PO IDUTWKICZA DO KONCA!

   TO SAMO TYCZY SIE KOMUCHWO Z SLD,PIS!

   JEZLEI W MIESCIE SPOLKI MAJA BYC PRYWATNE ABYSCIE NEI DKALDALI ANI ZLTOEKWI I CHCECIE MEIC SZANSE NA ZMINY TAKIE JAK UK ZORBILA KROLOWA NIE MOWILA POLAKOM ZE IM COS DA JAK TA POPRANA Z PISU DAMORWA KOMUNIKACJA JAK SIE JEJ SPTALEM JAK DAMORWA JAK CHCE PANI ABY TO BYLA ADAL SPOLKA MIEJSKA CO OZANCZA ZE LDUZIE BEDA DALEJ PLACI CW OGORMNYCH PODATKACH NA JEJ UTRZYMANIE TO NIE ODPWIEDZIAL NA PYTANIA BO PEWNIE SAMA SIE POGUBILA ALE STWRZILA ZE NIE MOZE BYC PRYWANA ZE TRZEBA ILSOC PREZESOW ZMIENIC I VICE I TAKEI PIERDOLENIE CZEROWNE O SZOPENIE!

   TO SA DURNIE ALBO CWNAICY CHCACY POLUSTYCZNIE JAK PIS ,SDL pIS CZYLI POLIZM I SOCJSLIOZM WMOWIC WAM ZE BEDZIE TANIEJ NIE PRYWATYZUJAC TEGO SYFY JAK MPK I RESZTA SPOLEK A PONAD POLOWA DO CALKOWUTEJ LIWADCJI JAKIES WROCLAW 2012 STADION DOSPRZEDNAIA ALBO ZBUDZEANI ABY KOSZTOW NIE GENREOWAL DZIS PONAD 1MLN ROCZNIE SAMO UTZRAYMNIE COHRONY KOSZTUJE REWITALZIACJA,STARZ MIEJSKA,I AMSA AMSA MASA! INNYCH!

   PYTAM BEDNARZA CHCAC ZAOSZCZDZIC CASH AN PRYWATYZACJI I LIWKADCJI BIURKACJI TZREBA PANIE SPALCAC DLUGI A NIE PIEPRZYC O KARCIE SENRIORW I DAMORWYCH PRZJAZDACH DLA DZICIWKOW DO 16LAT TO ANTAGONIZM SPOLECZNY I CZSYSTY SOCJSLIZM KOLEJNE ROZDAWNIAE PRZEZ ZABIERANIE TYM CO PRACUJA!!!!A KTO SPALCI DLUGI?? NIE UMIAL ODPWOEIDZ MOTAL SIE MIMO ZE COS MATEMATYKE ZNA!!!!

   TO SA DLA MNIE PZOA MAUREREM SAMI IDIOCI I DEBILE! NEI MAJACY POJECIA O FIFNSACH I NICZYM BEDNARZ TROCHE MA ALE PIEPRZY BZDETY SOCJSLNE JAK MU IDIOCI Z SLD KOMUCHY KAZA!

   ALBO KONGRES NOWEJ PRAIWCY ALBO SMIERC WORCLAWIA I NIE WIEM JAK TO SIE KSOCNZY ALE JAK ZOABCZYCIE 1 STCYZNIA WZROST PDOATKOW TO WAS Z NOG ZWALI!!!!!!!
   zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   POPRAWNOŚĆ PISOWNI

   Literat (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   To bardzo ciekawe co Pan?Pani pisze..., ale mógłby/mogłaby Pan/Pani pisać WYRAŹNIEJ tzn. tak żeby literki we wszystkich słowach były na swoim miejscu. :) Najprostszym na to sposobem - podpowiadam -...rozwiń całość

   To bardzo ciekawe co Pan?Pani pisze..., ale mógłby/mogłaby Pan/Pani pisać WYRAŹNIEJ tzn. tak żeby literki we wszystkich słowach były na swoim miejscu. :) Najprostszym na to sposobem - podpowiadam - jest ...CZYTANIE TEGO CO SIĘ PISZE ... Zwykłe przelewanie na klawiaturę informacji pochodzących z emocji... powoduje właśnie takie problemy...A sam temat jest ciekawy! Pozdrawiam serdecznie
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dla myślących

   tak jest !! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 12

   dla myślących.. inaczej

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   TYLO KNP!DLA JESZCZE MYSLACYCH LUDZI!!!!I TYCH KTORZY JAAJ ZAMIR MYSLEC!!!

   KNP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

   O AFRYKANAIRUM,FORUM MUZYKI ROBIONYM PRZEZ KOLEZKE DUTKIEWCZA AMRKA NOWAREW ZINTERSYSTEMU NIE WPSOMNE!!!!!

   JEDNA WIELAK RODIZNA CZEROWNYCH ZLODZIJIE! BANDA 4RGA I ODPADY ZNIEJ!!!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bo wszystkie te "partie" to jedna rodzina,hehehe

   m (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   I dlaczego ja wam wszystkim-bez wyjątku-nie wierzę ?? Powiedzcie mi-dlaczego ??

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Troche

   kultury (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Po pierwsze nie powinno się nadużywać capslocka. Po drugie naucz się języka (mam nadzieję) ojczystego. Jak można takie coś napisać i liczyć na poparcie? Każda aktualna przeglądarka ma coś takiego...rozwiń całość

   Po pierwsze nie powinno się nadużywać capslocka. Po drugie naucz się języka (mam nadzieję) ojczystego. Jak można takie coś napisać i liczyć na poparcie? Każda aktualna przeglądarka ma coś takiego jak sprawdzanie poprawności wpisywanych wyrazów. Przynosisz wstyd wszystkim których popierasz. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   KNP

   KNP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 35 / 8

   KNP to jedyna alternatywa dla Polski.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   i następny chętny do darmowego koryta

   czyli, (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 32

   demencja starcza i jej hasła w pełnym wydaniu..


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Najstarszy zawód swiata

   hmmmm (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 7

   Za darmo to napisałeś?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nie za darmo,

   czyli, (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

   nie..
   za wiejski ser i jaja..hehe

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Spokojnie głosuje na KNP,a lewactwo niech ujada!

   Traken (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 60 / 15

   Niskie podatki,zmniejszenie ilości urzędników Korwin mówi o tym od 30lat,
   po sukcesie w eurowyborach czas na wybory samorządowe!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Norma

   norma (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 34

   Pamiętam jak byłem nad morzem i ten koleś siedział w centralnym miejscu tej miejscowości. Truł du..e przez mikrofon jak mało kto, ale i tak nikt go nie słuchał.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ???

   Łukasz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 4

   norma, morze to miejscowosć? " byłem nad morzem i ten koleś siedział w centralnym miejscu tej miejscowości"

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   OJJJJJ

   WOJ. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 6

   Ty wolisz słuchać kłamliwych złotoustych, twoja sprawa.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   rexus

   rexus (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 49 / 13

   mój głos ma od lat. pamiętajcie, że najważniejsze jest oderwanie dudiego z kolesiami od koryta.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a Korwin powinien chodzić z psychiatrą!

   anna66 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 9

   jak będziesz tak mądry jak Dudi to wystartuj w wyborach a zagłosuję na ciebie!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do "rexusa"

   Wierni kibice Śląska z trybuny B (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 24

   Ooo, biedaku, najwyraźniej nie zażyłeś wieczornej dawki leków ..., a jeśli zabrakło ci, znany szpital na Kraszewskiego ma dzisiaj dyżur, możesz tam dojechać np. tramwajem linii "7", wysiądziesz na...rozwiń całość

   Ooo, biedaku, najwyraźniej nie zażyłeś wieczornej dawki leków ..., a jeśli zabrakło ci, znany szpital na Kraszewskiego ma dzisiaj dyżur, możesz tam dojechać np. tramwajem linii "7", wysiądziesz na Trzebnickiej, przed mostem, stamtąd już blisko ..., zażywaj leki zgodnie z zaleceniem lekarza,
   kiedyś może dotrze do ciebie, że spośród dużych polskich miast, WROCŁAW ma najlepszego od lat PREZYDENTA, że miasto fajnie rozwija się, a niektórzy z pozostałych kandydatów raczej mogą tylko czyścić buty Panu Rafałowi Dutkiewiczowi

   Do boju, do boju, do boju WKS !
   Wygramy, wygramy, wygramy ! ... pokonamy ! ... (a może dzisiaj wygramy też z Wisłą na jej podwórku, będzie ciężko, ale My Wrocławianie nie poddajemy się !)
   Hej ŚLĄSK !zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niepojęte

   qwed (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 2

   "Wrocław fajnie się rozwija". Fajnie rozwija się na pewno zadłużenie Wrocławia.
   Jeśli małżeństwo wybuduje nowy dom, kupią nowy samochód, wycieczki zagraniczne, nowe kino domowe, komputery itd. ale...rozwiń całość

   "Wrocław fajnie się rozwija". Fajnie rozwija się na pewno zadłużenie Wrocławia.
   Jeśli małżeństwo wybuduje nowy dom, kupią nowy samochód, wycieczki zagraniczne, nowe kino domowe, komputery itd. ale wszystko kupione na kredyt, który będą spłacać oni, ich dzieci, wnuki i dalsze pokolenia - to fajnie się rozwijają?
   Ty chcesz, żeby ludzie pracowali tylko po to, żeby spłacać długi, które porobili nieodpowiedzialni politycy? Jzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wyłapać i na wycieczkę

   z biura podróży (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 37

   Wszystkich co byli na tym wykładzie/konwencji powinno się wyłapać i zawieźć w obszar walk na Ukrainie, pokazać masowe groby i cierpienia ludzi a potem jeszcze w miejsce katastrofy Boeinga. Może...rozwiń całość

   Wszystkich co byli na tym wykładzie/konwencji powinno się wyłapać i zawieźć w obszar walk na Ukrainie, pokazać masowe groby i cierpienia ludzi a potem jeszcze w miejsce katastrofy Boeinga. Może wtedy przemyślą czy nadal popierać będą swojego idola który tą agresję nie raz swoimi wypowiedziami popierał i innymi wypowiedziami typu "Putin byłyby świetnym prezydentem Polski". To jego słowa, nie moje.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   z Doniecka

   tyn (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 6

   Wschodnia Ukraina jest dzień i noc ostrzeliwana z artylerii i bombardowana przez nazistów z Kijowa. Donieck 2014 = Warszawa 1944. Miejsce katastrofy MH-17? Po co, Singapur już sporządził raport -...rozwiń całość

   Wschodnia Ukraina jest dzień i noc ostrzeliwana z artylerii i bombardowana przez nazistów z Kijowa. Donieck 2014 = Warszawa 1944. Miejsce katastrofy MH-17? Po co, Singapur już sporządził raport - winny Kijów - na pewno była relacja na żywo w TVN he. Holendrzy wystosowali list z przeprosinami do Putina o niesłuszne oskarżenie Rosjan - na pewno niezależne media opublikowały list, prawda? Agresja Rosji? Pokaż te zdjęcia agresji Rosjan, jedno zdjęcie, jeden filmik, zdjęcie satelitarne. Masz tylko "zielone ludziki" - ależ mocne dowody:))) Chcesz pigułkę jak w matriksie, chcesz zobacz co się tam dzieje na wschodzie ---> http://adnovumteam.wordpress.com/ Relacja wojny domowej: naziści zachód kontra rodziny górnicze wschód. Na szczęście UPA już straciła 67% sprzętu wojskowego!!!! Ich groźby odebrania nam ziem do Sanu są już zabawne. Ukraina rozpadła się póki co na 3 częścizwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "uwielbiam rosję proprcjonalnie do jej odległości od nas"

   e (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 2

   Człowiecze, nie wiem które media oglądasz i której partii kibicujesz, ale wywożenie ludziz kojarzy mi się z nazizmem i faszyzmem. Wykład był na temat niewoli podatkowej i ogólnie pojętej niewoli -...rozwiń całość

   Człowiecze, nie wiem które media oglądasz i której partii kibicujesz, ale wywożenie ludziz kojarzy mi się z nazizmem i faszyzmem. Wykład był na temat niewoli podatkowej i ogólnie pojętej niewoli - jakbyś śledził Korwina to byś słyszał co mówi o Ukrainie i Rosji a nie tylko nagłówki - ogarnij się i nie trolujzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hmmmm

   hmmmmm (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9

   Weź nie wymagaj inteligencji od wyborcy rasistowskofaszystowskiej partii od murzynskosci i wywozenia.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama