Auto rozbiło się na drzewie. Kierowcy mijali je obojętnie

  Auto rozbiło się na drzewie. Kierowcy mijali je obojętnie

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Auto rozbiło się na drzewie. Kierowcy mijali je obojętnie

  ©Paweł Szuber/Pawla News

  Nikt z przejeżdżających nie ruszył z pomocą kierowcy, którego auto uderzyło w drzewo. Pomógł mu dopiero idący do pracy policjant, który z daleka widział całe zajście.
  Auto rozbiło się na drzewie. Kierowcy mijali je obojętnie

  ©Paweł Szuber/Pawla News

  Znieczulica kierowców zaskoczyła głogowskich policjantów. W poniedziałek na ul. Henryka Głogowskiego rozbił się samochód, prowadzony przez 54-latka. Mężczyzna zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo.

  Nikt z przejeżdżających nie zatrzymał się, by sprawdzić co z kierowcą. Na szczęście całą sytuację widział idący do pracy policjant z wydziału kryminalnego. Wezwał on służby ratunkowe i pomagał rannemu do czasu przyjazdu karetki. Próbował też zatrzymać kogoś do pomocy, jednak żaden kierowca nie zareagował na sygnały nieumundurowanego policjanta.

  – Kierowca skarżył się na swój stan, było podejrzenie poważnego urazu – mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej policji. – Na szczęście jego obrażenia okazały się tylko powierzchowne i zakończyło się na krótkim pobycie w szpitalu.

  Więcej na ten temat w czwartkowym wydaniu „Tygodnika Głogowskiego +".

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   xd

   xd (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Kiedyś udzielalam pomocy w takim zdarzeniu.I to był mój pierwszy i ostatni raz.Nie dziwie się kkierowca którzy nie reagują na takie wypadki.Jestem ciekawa czy policjant który udzielił pomocy także...rozwiń całość

   Kiedyś udzielalam pomocy w takim zdarzeniu.I to był mój pierwszy i ostatni raz.Nie dziwie się kkierowca którzy nie reagują na takie wypadki.Jestem ciekawa czy policjant który udzielił pomocy także był przesłuchiwany i podejrzany o kradzież grubej kasy :) To policja nas uczy by nie udzielać w takich przypadkach pomocy!!! zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama