Wałbrzych: Patryk Wild już ma uzasadnienie wyroku

  Wałbrzych: Patryk Wild już ma uzasadnienie wyroku

  siya

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziś pełnomocnik Patryka Wilda, byłego kandydata na prezydenta Wałbrzycha dostał już uzasadnienie decyzji sądu, który odrzucił wniosek o unieważnienie pierwszej tury wyborów.
  Wałbrzych: Patryk Wild już ma uzasadnienie wyroku

  ©Dariusz Gdesz

  Na razie Patryk Wild nie zapozna się jeszcze z uzasadnieniem i w związku z tym nie podjął decyzji czy będzie odwoływał się od decyzji sądu. Jego największe zastrzeżenia budzi fakt, że sąd nie dopuścił świadków, których chciał Wild powołać. Były to osoby, które zeznają, że na zlecenie kupowały głosy, głównie dla działaczy Platformy Obywatelskiej. - Ponadto zaskakujące jest również to, że już na sprawie dopuszczone były nowe dowody drugiej strony, a na moje było ponoć za późno - mówi Patryk Wild.

  Od jego decyzji w związku z odwołaniem się zależy termin rozprawy, na której będzie rozpatrywany wniosek Mirosława Lubińskiego, byłego kandydata na prezydenta, który domaga się unieważnienia drugiej tury.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wrszawski cwaniczek i

   elf12 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 35 / 23

   przybłeda ze srebnej góry. Dutkiewicz schowł go do MPK nakaz dla prezesa Turzańskiego, teraz przybłeda odwoła sie do sądu okręgowego sprawe przejmie wrocławsk sąd i przy pomocy radców magistaratu i...rozwiń całość

   przybłeda ze srebnej góry. Dutkiewicz schowł go do MPK nakaz dla prezesa Turzańskiego, teraz przybłeda odwoła sie do sądu okręgowego sprawe przejmie wrocławsk sąd i przy pomocy radców magistaratu i baaardzo przychylnemu sądowowi wrocławskiemu przybłęda ma zaklepane stanowisko w Wałbrzychu. Ta procedura była z góry zaplanowana przez wizjonera wrocka a przy pomocy dzury Adamskiego, "prof"Łaby - dorabiającego na U. Przyrodniczym i szerokimi plecami z alat PRL- u kolesiów ma przybłeda zagwarantowane stanowisko! zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama