Roboty na pięciu fragmentach autostrady A4. Utrudnienia w...

  Roboty na pięciu fragmentach autostrady A4. Utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

  BJO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Roboty na pięciu fragmentach autostrady A4. Utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©JEW

  Uwaga, kierowcy jadący autostradą A4. Dziś na różnych odcinkach tej trasy w woj. dolnośląskim drogowcy prowadzą roboty. Należy spodziewać się sporych utrudnień w ruchu.
  Między węzłem Bielany Wrocławskie a węzłem Wrocław Południe (jezdnia w kierunku Legnicy) drogowcy naprawiają dylatacje. Zajęty jest lewy pas ruchu, auta jadą tylko jednym pasem. Utrudnienia potrwają do godz. 17.

  Na odcinku od węzła Krajków do węzła Brzezimierz (jezdnia w kierunku Katowic) naprawiane są bariery w pasie rozdziału. Zajęty jest lewy pas ruchu. Utrudnienia potrwają do godz. 14.

  Na fragmencie od węzła LSSE Obszar Krzywa do węzła Krzyżowa (jezdnia w kierunku Bolesławca) robotnicy naprawiają nawierzchnię. Zajęty jest prawy pas ruchu. Wprowadzono też ograniczenie prędkości do 80 km/h. Utrudnienia potrwają do godz. 13.

  Z kolei między węzłem Chojnów a węzłem Złotoryja (jezdnia w kierunku Wrocławia) drogowcy koszą trawę w pasie rozdziału. Zajęty jest lewy pas ruchu. Auta będą miały do dyspozycji jeden pas aż do godz. 17.

  Od węzła Kostomłoty do węzła Jarosław (jezdnia w kierunku Legnicy) remontowane są uszczelnienia nawierzchni. Do godz. 13 pojazdy będą poruszać się jednym pasem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama