Rozkopany Lubin

  Urszula Romaniuk

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Około 4 mln zł będzie kosztować przebudowa ulic Sikorskiego, Wrocławskiej i Kopernika, leżących przy budowanej galerii Cuprum Arena w Lubinie.
  Roboty sfinansuje jej inwestor, spółka Prestiż MGC Inwest, która w tej sprawie podpisała porozumienie z miastem. Obejmują one przede wszystkim poszerzenie ulic, położenie nowych nawierzchni i krawężników, przebudowę sygnalizacji świetlnej oraz budowę dwóch nowych na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Paderewskiego i na ul. Wrocławskiej, koło sądu. Prace mają się rozpocząć jak tylko inwestor otrzyma pozwolenie na budowę i potrwają co najmniej do końca roku. To oznacza, że ruch komunikacyjny w tej części miasta będzie przez kilka miesięcy utrudniony. Ale najważniejszym zadaniem będzie przebudowa ul. Paderewskiego łączącej osiedle Przylesie z centrum i galerią.
  - Rozmawiamy z władzami powiatu o naszym udziale w tej inwestycji - mówi Marek Olszewski, prezes Prestiż MGC Inwest.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama