Turniej o Puchar Starosty

  Turniej o Puchar Starosty

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Otwarcie kompleksu sportowego w Kotli.
  1/12
  przejdź do galerii

  Otwarcie kompleksu sportowego w Kotli. ©UG Kotla

  Nowy kompleks sportowy w Kotli otworzono zawodami piłkarskimi, w których zmierzyło się 11 zespołów.
  Na terenie gminy Kotla otwarty został nowy kompleks sportowo-rekreacyjny. W nowoczesnym miejscu mieszkańcy gminy będą mogli uprawiać różne dyscypliny sportowe.

  – Mamy teraz wspaniałą bazę do rozwijania inicjatyw i pomysłów. Dlatego liczę, że teren ten będzie służył mieszkańcom gminy jak najlepiej i pozwoli na realizację zaplanowanych przedsięwzięć, a także przyczyni się do propagowania inicjatyw społecznych – mówił wójt Łukasz Horbatowski.

  Otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego było okazją do zorganizowania turnieju drużyn piłkarskich. Sportowcy zmierzyli się o Puchar Starosty Powiatu Głogowskiego. Do turnieju przystąpiło jedenaście drużyn. Walka na boisku była zacięta. Gospodarze turnieju: GKLS „Zryw” Kotla nie dali odebrać sobie wygranej na własnym terenie i to właśnie oni zdobyli pierwsze miejsce. Druga lokata przypadła „Sparcie” Przedmoście, a na najniższym stopniu znalazła się „Perła” Potoczek.

  W trakcie turnieju został też wręczony puchar „fair play” ufundowany przez Ewę Drozd. Trafił on do zawodników Oldboys Chrobry Głogów.

  Na gości, którzy przyszli na otwarcie kompleksu czekały też inne atrakcje. Występ artystyczny przygotowali dla nich młodzi mieszkańcy gminy, a sołectwo Kotla i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu przygotowały dla wszystkich poczęstunek.
  Przypomnijmy, że wartość całej inwestycji wyniosła 880 tysięcy złotych z czego Gmina Kotla pozyskała z funduszy zewnętrznych aż pół miliona złotych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama