Zgrzyt na jazzowej gali

  Zgrzyt na jazzowej gali

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zgrzyt na jazzowej gali
  1/4
  przejdź do galerii
  W tym roku Głogowskie Spotkania Jazzowe obchodzą jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji prezydent Głogowa Jan Zubowski wręczył dyplomy i pamiątkowe medale i wyróżnienia dla osób, które przyczyniły się do stworzenia oraz trwania tej znanej w całym kraju muzycznej imprezy. Dlaczego wśród nich zabrakło dyrektorki MOK-u Barbary Mareńczak-Piechockiej, która od ośmiu lat organizuje spotkania?

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wyróżnienia na Spotkaniach Jazzowych.

   Zgłoś naruszenie treści

   Dzień dobry,
   w nawiązaniu do przedstawionej informacji warto zauważyć, że Prezydent pominął także inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju tej imprezy. Prezydent pominął Panów Edera i...rozwiń całość

   Dzień dobry,
   w nawiązaniu do przedstawionej informacji warto zauważyć, że Prezydent pominął także inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju tej imprezy. Prezydent pominął Panów Edera i Karlińskiego, którzy byli dyrektorami MOK-u i aktywnie uczestniczyli w organizacji tego przedsięwzięcia. Biorąc pod uwagę polityczne motywacje odnośnie Pani Mareńczak-Piechockiej w wypadku poprzednich dyrektorów sprawa tego nie dotyczy. Szkoda bo to świadczy o bałaganiarstwie lub celowym działaniu. Jedno i drugie świadczy o braku klasy Prezydenta i jego urzędników.
   Fanka imprezy od 20 lat.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo