Lady Gaga bierze ślub? Ta wiadomość obiegła świat show...

  Lady Gaga bierze ślub? Ta wiadomość obiegła świat show biznesu (FILM)

  TVN/X-News, red.

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Lady Gaga i jej partner aktor Taylor Kinney wezmą ślub w przyszłym roku - tak przynajmniej głosi plotka, która obiegła świat show biznesu. Para - jak sugerują media za Oceanem - zorganizowała niedawno tzw. "ceremonię zobowiązania", czyli uroczystość złożenia przysięgi wierności.
  Lady Gaga i jej partner aktor Taylor Kinney wezmą ślub w przyszłym roku - tak przynajmniej głosi plotka, która obiegła świat show biznesu

  Lady Gaga i jej partner aktor Taylor Kinney wezmą ślub w przyszłym roku - tak przynajmniej głosi plotka, która obiegła świat show biznesu ©wikipedia.org

  Lady Gaga bierze ślub? Plotka, która obiegła świat show biznesu, głosi, że celebrytka i jej partner aktor Taylor Kinney wezmą ślub w przyszłym roku. Para - jak sugerują media za Oceanem - zorganizowała niedawno tzw. "ceremonię zobowiązania", czyli uroczystość złożenia przysięgi wierności.

  W jej trakcie Lady Gaga i Taylor Kinney mieli wymienić się pierścionkami. Informację o ceremonii pojawiły się, gdy Sophia Bush, która zna się z Kinney'em z planu serialu "Chicago Fire", opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym aktor ma na palcu pierścionek. Ani Lady Gaga, ani Taylor Kinney nie potwierdzili jednak informacji o ceremonii, ani tym bardziej o ślubie.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a

   sd (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   :3333333333333333333333333333333333333

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama