Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek. W Gdyni...

  Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek. W Gdyni wystawiono księgę kondolencyjną [ZDJĘCIA]

  as/mk

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Księga kondolencyjna w gdyńskim InfoBoksie będzie wystawiona od wtorku do piątku
  1/9

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Tomasz Bołt

  Pogrzeb zmarłej w niedzielę aktorki Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek. Od wtorku można się wpisać do księgi kondolencyjnej.
  Na stronie internetowej Anny Przybylskiej rodzina aktorki zamieściła podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają ją w tych trudnych chwilach. Poinformowała też o terminie i miejscu pogrzebu. Prosi również, aby nie robić zdjęć podczas pogrzebu, nie składać kondolencji oraz nie przynosić kwiatów.

  "Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy.

  Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

  Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, Oksywie, ul. Płk. Dąbka.

  Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach. Prosimy o nieskładanie kondolencji.

  Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych.

  Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75124035101111000043182794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia.
  Rodzina"
  (źródło Agencja TVN/x-news)[/i]

  Księga kondolencyjna


  Księga kondolencyjna zostanie wyłożona w gdyńskim InfoBoksie (ul. Świętojańska 30) w dniach 7-10 października 2014 roku. Wpisy można składać w godzinach 10:00-19:00.

  Pochodząca z Gdyni aktorka zmarła w niedzielę w wieku 35 lat. Osierociła trójkę dzieci.

  Zobacz: Anna Przybylska nie żyje. Aktorka zmarła w wieku 35 lat [ZDJĘCIA, WIDEO]  Czytaj także

   Komentarze (35)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Andrzej

   Andrzej (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Żegnaj Aniu :-(

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szansa na życie

   Antoni K. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Od 2012 roku choruję na nowotwór trzustki, czyli taką samą chorobę, która pokonała Annę Przybylską. Dzięki kuracji w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach czuję się bardzo dobrze i...rozwiń całość

   Od 2012 roku choruję na nowotwór trzustki, czyli taką samą chorobę, która pokonała Annę Przybylską. Dzięki kuracji w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach czuję się bardzo dobrze i żyję do tej pory, choć lekarze dawali mi zaledwie kilka miesięcy życia.
   Mam nadzieję, że swoim komentarzem zwrócę uwagę i więcej osób będzie mogło skorzystać z pomocy oferowanej we wspomnianej klinice w Świebodzicach. Informację o kuracji można znaleźć na ich stronie internetowej.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   sylwia

   sylwia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Żegnaj Aniu [*] sPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANA

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   sylwia

   kruszynska (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   ŻEGNAJ Aniu [*] Spoczywaj w pokoju kochanna

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ANIA

   LIDZIA (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Spoczywaj w pokoju kochana Aniu Wyrazy współczucia dla najbliższych. Wyrazy współczucia. Jest mi bardzo przykro nie mogę się z tym pogodzić ze ani już nie ma. Dzieciaczki trzymajcie się, mieliście...rozwiń całość

   Spoczywaj w pokoju kochana Aniu Wyrazy współczucia dla najbliższych. Wyrazy współczucia. Jest mi bardzo przykro nie mogę się z tym pogodzić ze ani już nie ma. Dzieciaczki trzymajcie się, mieliście bardzo fajną mamę, która będzie czuwać teraz nad wami. Noście ją zawsze w sercu Wszyscy miejmy ją w sercach amen.......................zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ksiega

   grzegorz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   wieczny odpoczynek

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Aga

   :( (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Zegnaj Aniu!!!!(*) Spoczywaj W pokoju Kochana!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gornicy poparzeni i nie odnalezieni

   cep (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 6

   zostali przez media zaPomnieni

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   WYRAZY WSPÓŁCZUCIA... ŻYCZE SIŁY

   A (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   WIADOMOSC O SMIERCI PANI ANI BYLA DLA MNIE SZOKIEM. TO PRAWDA, ZE CODZIENNIE UMIERAJA MLODZI, DOBRZY LUDZIE. ALE WIADOMOSC, ZE ODESZLA WLASNIE ONA WSTRZASNELA MNA. MIMO TEGO, ZE PRYWATNIE JEJ NIE...rozwiń całość

   WIADOMOSC O SMIERCI PANI ANI BYLA DLA MNIE SZOKIEM. TO PRAWDA, ZE CODZIENNIE UMIERAJA MLODZI, DOBRZY LUDZIE. ALE WIADOMOSC, ZE ODESZLA WLASNIE ONA WSTRZASNELA MNA. MIMO TEGO, ZE PRYWATNIE JEJ NIE ZNALAM, TO TERAZ PRZEZYWAM TO JAKBY ODSZEDL KTOS BLISKI DLA MNIE. TRZEBA PAMIETAC, ZE TA ,,AKTORKA" TAKZE BYLA NAJWAZNIEJSZA OSOBA DLA SWOICH BLISKICH- DZIECI, MEZA, MAMY... ONI PRZEZYWAJA TO TAK SAMO,JAK KAZDY Z NAS, GDY ODCHODZI UKOCHANA OSOBA. POTRZEBUJA TERAZ SPOKOJU I MEDIA POWINNY TO USZANOWAC. NIEPOTRZEBNIE DRAZY SIE TEMAT PRZEBIEGU CHOROBY AKTORKI.ODESZLA BARDZO MLODO, ALE NIGDY NIE MA ODPOWIEDNIEGO WIEKU NA UMIERANIE. JESTEM POD WRAZENIEM JAK UMIALA WYKORZYSTAC SWOJ CZAS. POZOSTAWILA PO SOBIE 3 WSPANIALYCH DZIECI. DZISIAJ PRZECZYTALAM,ZE NAJMLODSZY SYNEK NIE BEDZIE JEJ PAMIETAL. TO NIE PRAWDA. RODZINA NIE POZWOLI ZAPOMNIEC. ZAWSZE BEDZIE ZYWA W ICH SERCACH I WSPOMNIENIACH. WIEM,ZE JEST BARDZO TRUDNO POGODZIC SIE ZE SMIERCIA, ALE TRZEBA ZYC DALEJ. PRZYNAJMNIEJ JUZ NIE CIERPI.DZIEKUJMY BOGU,ZE DAL NAM SPOTKAC UKOCHANA DRUGA POLOWKE I SPEDZIC Z NIA WSPANIALE CHWILE... TRZEBA CIESZYC SIE Z ZYCIA, A NIE TRACIC CZAS NA KLOTNIE I TANIE SENSACJE. SPOCZYWAJ W POKOJU[*]zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żegnaj Aniu :-(

   Marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

   Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim moja droga Aniu, tym zniknieniem swoim! [*]

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama